Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Atkurtai Lietuvos valstybei – 100 metų.

Prisijunk prie ypatingos šventės!

Šiemet sueina 100 metų nuo Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo. 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas istorinis dokumentas padėjo pamatus tokiai Lietuvai, kokią pažįstame šiandien: demokratiškai valdomai, įtvirtinančiai visų piliečių lygybę bei glaudžiai bendradarbiaujančiai su likusiu pasauliu.

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio metai tęsiasi ir pažeria neišdildomų patirčių visai vasarai. Išeik į lauką – Lietuva kviečia tave švęsti nepriklausomybės atkūrimo šimtąsias metines netradiciškai. Bėk 100 km, iškylauk su draugais, dainuok su tūkstančiais lietuvių ir pajusk šventę širdyje. Dalyvauk pats ir skleisk šimtmečio žinią kitiems.

Dainų šventė

Dainuok „Vardan tos“ ir šok kartu su tūkstančiais lietuvių

Kas į stadioną gali pritraukti dešimtis tūkstančių žmonių? Apsilankyk Lietuvos šimtmečio dainų šventėje ir nepamirštamą reginį pamatyk savo akimis.

Daugiau

Valstybės atkūrimo šimtmečio renginiai Vilniuje

Ypatingos sukakties proga Vilniuje vyks daugybė oficialių renginių, bet netrūks ir švenčių bei parodų, kuriose laukiami visi vilniečiai ir miesto svečiai.

Daugiau

Bėk 100 km už nepriklausomą Lietuvą

Mesk sau iššūkį ir vienas ar su komanda nubėk 100 km ultramaratone „Vilniaus 100 km bėgimas“.

Daugiau

Keliauk šimtmečio maršrutu

Vilniaus pastatų sienos saugo šimtus čia gyvenusių ir tebegyvenančių žmonių istorijų. Kai kurios jų pakeitė Lietuvos istorijos tėkmę.

Daugiau

VMS_6978Iškylauk naktį Vilniuje

Sukviesk draugus ir iškylauk nuo sutemų iki aušros prie Baltojo tilto liepos 6 d.

Daugiau

7 faktai apie Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

2018 m. vasario 16 d. suejo šimtas metų nuo Lietuvos Nepriklausomybės Akto pasirašymo dienos. Štai 7 trumpi faktai apie šį įvykį:

Daugiau