Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Dainuok „Vardan tos“ ir šok kartu su tūkstančiais lietuvių

Dainų šventė

Kas į stadioną gali pritraukti dešimtis tūkstančių žmonių? Apsilankyk Lietuvos šimtmečio dainų šventėje ir nepamirštamą reginį pamatyk savo akimis. Visą savaitę, birželio 30–liepos 6 d., Vingio parko estradoje skambės lietuviškos dainos, mirgės visų Lietuvos kampelių tautiniai kostiumai ir akį džiugins šokių judesiai. Šios šventės tradicijos yra gyvos nuo 1924-ųjų ir skaičiuoja jau beveik tiek pat metų, kiek ir atkurtoji Lietuva.

Ši šventė – dovana ne tik visai Lietuvai, bet ir visam pasauliui. UNESCO pripažinta žmonijos žodinio ir nematerialaus kultūros paveldo šedevru, šimtmečio dainų šventė žada dar įspūdingesnį reginį, kuriame dalyvaus net dešimt tūkstančių dainininkų ir devyni tūkstančiai šokėjų.

Tik čia išgirsite atskirų šalies regionų gimtąsias tarmes, senąsias dainas, išvysite šokius, amatus ir galėsite įvertinti jų margumą. Vingio parke tvyranti atmosfera užkrės kiekvieną ir skatins prisiminti senąsias tradicijas, kurios vis dar yra gyvos ir šių dienų Lietuvoje.

Pamačius dešimtis tūkstančių dalyvių vienoje vietoje – užima kvapą.

Palaikyk gyvą tradiciją ir dalyvauk Lietuvos šimtmečio dainų šventėje, kuri suvienija visas kartas.

www.vilnius-events.lt
www.dainusvente.lt