Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Gruodžio mėnesio teminės ekskursijos

 

Sv. Kazimiero baznycia, pozemiaiLapkričio 28 d. ir gruodžio 5 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 12 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Kaledos, ChristmasGruodžio 12 d. (šeštadienis) – ekskursija „Kalėdų vėrinys“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur

Ekskursijos metu po karoliuką versime Kalėdų simbolių ir paslapčių vėrinį ir taip sužinosime, nuo kada pradėtos puošti Kalėdų eglutės, kodėl jos dekoruojamos žvakutėmis ar lemputėmis, kokia yra kalėdinių angelų ir Trijų Karalių misija, kokią reikšmę turi kalėdinės dovanos, ledinukai ir saldūs kepiniai, ir net apie tai, kiek rūšių snaigių suskaičiuoja mokslininkai!

Ekskursiją „Kalėdų vėrinys“ galima užsakyti savo kolektyvui, klasei, draugų ar šeimos būriui.
Grupės dydis: iki 30 asm.
Trukmė 2 val.
Kaina 81 Eur
Ekskursiją užsakyti reikia iš anksto, užpildant užsakymo formą

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.
Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

Kaledinis autobusiukas, Senamiescio gidasKALĖDINIS VAIKŲ AUTOBUSIUKAS šeimoms su vaikais

Autobusiukas važiuos gruodžio 5 – 27 d. šeštadieniais ir sekmadieniais, išvykimas iš sustojimo Katedros aikštėje prie Odminių skvero. Nuo 10.00 iki 16.00 val. kas 30 minučių. Trukmė – 25 min. Informacija tel. 8 699 54064, info@vilniuscitytour.com, www.senamiesciogidas.lt

2015 11 26