Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Ar pažįstate Vilnių? Dalyvaukite ir paminėkite Liepos 6-ąją kitaip

Įrodykite, kad pažįstate Vilnių – dalyvaukite orientavimosi žaidime Susipažinkite su Vilniumi smagiuoju būdu – orientavimosi žaidime Vilnius smagiai: orientavimosi žaidimas kviečia atrasti miestą Šeštadienis su šeima ir draugais – orientavimosi žaidimas Vilniuje Vilniaus senamiesčio gatvelės slepia daug paslapčių. Liepos 6 d., minėdami Mindaugo karūnavimą, pažaiskite miesto detektyvus ir interaktyviai susipažinkite su miesto istorija.

Pakvieskite ir šeimą ar draugus – kartu bus lengviau atrasti įdomiausius Vilniaus akcentus. Neturite komandos? Nieko tokio, galite Vilnių tyrinėti ir vieni – pakaks telefono su kamera ir internetu bei rašiklio spręsti užduotis.

Dayvaukite neįpareigojančiame orientavimosi žaidime jums patogiu metu nuo 9 iki 17 val. Užduotis pasiimkite ir kelionę pradėkite nuo Vilniaus turizmo ir informacijos centro Pilies g. 2.

Kas toliau? Smagus laikas kartu, sprendžiant užduotis, ieškant užuominų ir klausantis pasakojimų. Per dvi valandas pažinsite netikėtą miesto veidą. O, įrodę, kad pažįstate miestą, galėsite laimėti ne tik gerą nuotaiką, bet ir smagių prizų.

Daugiau informacijos rasite čia

2019 07 04