Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Atnaujinta „Vilnius City Card“ – dar geriau pritaikyta Vilniaus lankytojų poreikiams

Vilnius City CardAštuntus metus sėkmingai vykstantis projektas „Vilnius City Card“ ir 2017 metais svariai prisidės pasitinkant Vilniaus miesto svečius. „Vilnius City Card“ kortelėje integruotas viešojo transporto bilietas, todėl turistai lengvai ir visiškai nemokamai gali pasiekti toliau nuo miesto centro esančias lankytinas vietas. Partnerių pasiūlymų ir nuolaidų sistema turistams padeda atsakyti į visus praktinius klausimus, kurie iškyla pirmą kartą viešint Lietuvos sostinėje ir pataria, kokius objektus, ekspozicijas, vietas svarbiausia aplankyti, kur leisti laisvalaikį, pigiau įsigyti tradicinių lietuviškų vaišių, suvenyrų, užkąsti ir pramogauti.

2017-aisiais „Vilnius City Card“ miesto svečiams siūlo dar daugiau nemokamų paslaugų Vilniuje. Miesto svečiai gali nemokamai apsilankyti muziejuose (net 20 lankytinų vietų): Gedimino pilis (nuo vasario), Valdovų rūmai, Bastėja, Vilniaus paveikslų galerija, Radvilų rūmai, Nacionalinė dailės galerija, Naujasis arsenalas, Senasis arsenalas, Taikomosios dailės ir dizaino muziejus, Vytauto kasiulio muziejus, Lietuvos muzikos, teatro ir kino muziejus, Bažnytinio paveldo muziejus, Genocido aukų muziejus, Tuskulėnų memorialas, Žaislų muziejus, Geležinkelių muziejus ir kt. Taip pat su kortele turistai gali nemokamai dalyvauti Vilniaus turizmo informacijos centro gidų vedamose ekskursijose po UNESCO saugomą Vilniaus senamiestį, kuris yra vienas didžiausių senamiesčių Rytų Europoje. Kortelės turėtojai taip pat gauna daugiau kaip 130 nuolaidų kitoms ekskursijoms po Vilnių, muziejų lankymui, bilietams į koncertus, vaišėms kavinėse ir restoranuose, suvenyrams. Išskirtiniai pasiūlymai su „Vilnius City Card“ galioja ir naujoms ekskursijoms su sniegbačiais, skrydžiams oro balionu, pasivažinėjimams riedžiu, plaukimui irklentėmis ar baidarėmis bei begalei kitų Vilniaus miesto ir apylinkių pramogų ir patirčių.

Prie šių metų „Vilnius City Card“ projekto prisijungė Vilniaus televizijos bokštas ir jame veikiantis restoranas „Paukščių takas“, iš kurio atsiveria nuostabūs Vilniaus ir jo apylinkių vaizdai 50 km spinduliu. Dar vienas naujas projekto dalyvis, visai neseniai lankytojams duris atvėręs iliuzijų muziejus „Vilnil“, kuris kortelių turėtojus kviečia į viską pažvelgti kitu kampu. Mada besidomintiems Vilniaus svečiams parduotuvėse „Adatytė“, „Atsikeli ir varai“, „Giedrius“, „Kaip Tu?“, „LT identity“ ir daugelyje kitų bus taikomos išskirtinės nuolaidos.

Per 2016 metus „Vilnius City Card“ kortelėmis naudojosi miesto svečiai net iš 60 pasaulio šalių. Itin džiugina, kad korteles įsigyja ir jų teikiamomis privilegijomis pasinaudoja turistai iš Jungtinių Arabų Emyratų, Singapūro, Bahreino, Indonezijos. Dažniausiai kortelėmis naudojasi turistai iš Vokietijos, Lenkijos, Rusijos, paprastai jie įsigyja 72 val. trukmės „Vilnius City Card“ kortelę.

Kortelę galima įsigyti visuose Vilniaus turizmo informacijos centruose ir internetu. 

2017 01 03