Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Atšalus orams Liepkalnyje veikia slidinėjimo trasos

Vilniuje ant Liepkalnio kalno pradėjo veikti slidinėjimo trasos – pradedančiųjų (vadinamas „varlynukas“) ir pažengusiųjų. Taip pat veikia ir keltuvai, „snow parkas“, nuomos punktas bei kavinė.

Liepkalnyje veikia 10 trasų, iš kurių visos yra atnaujintos ir patobulintos. Jos suskirstytos pagal sudėtingumo lygį, kad kiekvienas rastų sau tinkamą maršrutą. Slidinėjimo trasos veikia kasdien ir iki nakties: pirmadieniais – nuo 14 iki 23 val., antradieniais – penktadieniais – nuo 12 iki 23 valandos, šeštadieniais – nuo 9 iki 23 val., sekmadieniais – nuo 9 iki 22 val.

Nuomos punkte galima išsinuomoti visą reikiamą slidinėjimo komplektą – slides, snieglentes, batus, slidžių lazdas, šalmus arba visą ekipiruotę atskirai. Pradedantiesiems kalnų slidininkams ar norintiems patobulinti savo slidinėjimo techniką organizuojamos mokymo pamokos. Snieglentininkų ir slidininkų mokykloje suburti mokytojai, instruktoriai turi  mokymo patirtį ne vienoje ekstremalaus sporto šakoje. Norintieji iš anksto gali registruotis tel. +370 687 96392.

Liepkalnio žiemos slidinėjimo trasos
Adresas: Minsko pl. 2, 02121 Vilnius
Tel. +370 620 52222
El. paštas: info@liepkalnis.lt
Interneto svetainė www.liepkalnis.lt

2016 01 04