Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Balandžio mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Katedra, Gedimino prospektas, naktinis VilniusBalandžio 23 d. (sekmadienis) –
ekskursija „2V arba nežinomos žinomo miesto istorijos“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur

Ši ekskursija apie gatvę, kurią mano pažįstantis kiekvienas Vilnietis. Gatvę, turinčią daugybę veidų.
Ji – istorinio Lukiškių priemiesčio dalis, tapusi miestu XIXa. Dar tarybmečiu puse lūpų vadinta Vilniaus Brodvėjumi, ši gatvė ir šiandien viena svarbiausių mieste. Ekskursijos metu su pakalbėsite ir apie socialinį draudimą, architektūrines “madas”, patys įvertinsite šiuolaikišką Šv. Kristoforo veidą, pamatysite kur “teka” dar viena upė šalia upės ir kur Vilniuje galima buvo rasti Taliną.

Evangeliku reformatu baznyciaBalandžio 29 d. (šeštadienis) –
ekskursija „Vilniaus kino teatrų istorijos“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur

Ar kada pagalvojote, kiek per praėjusį šimtmetį Vilniuje veikė 50 kino teatrų? Kaip kinas atkeliavo į Vilnių? Kur ir kokie kino filmai buvo rodomi? Kviečiame Jus pasivaikščioti po Vilnių su gidu ir kartu prisiminti Vilniaus kino teatrų istorijas. Tikime, kad šiandien dažnai praeinate pro senamiesčio pastatus, kur kažkada žmonės rinkdavosi pasimėgauti kinu.
Ši ekskursija bus kiek kitokia – keliausite, sukdami laiką atgal ir galiausiai vėl grįšite atgalios. O kartu turėsite galimybę išvysti vilniečius nustebinusį 1986 m. pasirodžiusį naujausią išradimą – gyvąją fotografiją.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2017 04 06