Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Balandžio mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Šeštadieninės ekskursijosBalandžio 7 d. (šeštadienis) – ekskursija
„Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Ekskursija didžiulio populiarumo sulaukusio Kristinos Sabaliauskaitės romano “Silva rerum” takais po XVII a. Vilnių. Kaip gyveno miestas 1655-1667 metais, kurie miestiečiai, meno ir architektūros kūriniai įkvėpė romano siužetą, kodėl autorė Birontą apgyvendino būtent Stiklių gatvėje, kas buvo jo studentiškos gaujos prototipai, kaip įveikti Vilniaus baziliską – visa tai sužinosite 2 valandų trukmės ekskursijoje po Vilniaus senamiestį, autentišką miesto istoriją atskleidžiančioje per literatūros kūrinį ir jo herojus.

.

Balandžio 14 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 13 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

.

Balandžio 21 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus senamiesčio kiemelių paslaptys“

Pradžia 13 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Vilniaus senamiestis mena daugybę paslapčių. Užsukus į kiemelius, galime pamatyti senovinių mūrų liekanas, sužinoti, kaip atrodė gražiausi kiemai, kur buvo bajorų, didikų valdos. Vilniaus senamiesčio kiemeliuose slypi miesto ir miestiečių istorija, su kuria maloniai kviečiame susipažinti.

.

Balandžio 28 d. (šeštadienis)
ekskursija „Halės turgus“

Pradžia 13 val.
Trukmė 1,5 val.
Kaina 7 Eur.

Sakoma, kad norint pažinti šalį ir jos žmones, pirmiausiai reikia apsilankyti turguje. Tad kviečiame artimiau susipažinti su seniausiu Vilniaus Halės turgumi! Jei tik galėtų, šis turgus papasakotų tūkstančius įdomiausių istorijų. Žinojote, jog mūsų Halė – garsiųjų Krokuvos, Budapešto turgų giminaitė ir bendraamžė? Ji laikosi ant panašaus metalinio  karkaso kaip Eifelio bokštas! O jis stovi  jau daugiau nei 100 metų, kaip ir Halės turgus.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Pilies g. 2) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2018 03 15