Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Balandžio mėnesio teminės ekskursijos

Silva rerum 3Balandžio 11 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum III“

Pradžia 11 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Kaip pasakoja Kristina Sabaliauskaitė, „nuo ankstesniųjų ekskursijų šioji esmiškai skiriasi tuo, jog nebereikės kaip anksčiau „įjungti vaizduotę“ – daugybė XVIII a. vidurio objektų yra išlikę ir juos išvysime it patys būtume romano „Silva rerum III“ herojai. Šįkart keliausime po nežinomą Radvilų Vilnių ir po „Vilniaus baroko mokyklos“ šedevrus (būtent tuo pavadinimu žinoma mūsiškė Rokoko architektūra). Jei austrai turi Wolfgangą Amadėjų Mozartą muzikoje, mes turime Johaną Kristupą Glaubitzą architektūroje. Apie šį Rokoko virtuozą nemažai sužinosime ekskursijos metu, išgirsime ne vieną plačiajai visuomenei nežinomą paslaptį ir legendą, tačiau maloniausia, kad šį maršrutą galima pavadinti „nacionalinio pasididžiavimo pasivaikščiojimu“ – tai bus kelionė po architektūros ir dailės kūrinius, kuriais Vilnius ir Lietuva žinomi pasaulio meno istorijoje.“

Romanovu cerkveBalandžio 18 d. (šeštadienis) – ekskursija „Romain`o Gary laikų Vilnius“ (NAUJIENA)

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Berniuko su kaliošu pirmoji meilė, madų salonas „Maison Nouvelle“, autobiografinio romano „Aušros pažadas“ autoriaus vaikystės istorijos, Romain`o Gary amžininkų, Didžiosios ir Mažosios Pohuliankos menininkų likimai. Lankomi objektai: Šv. Konstantino ir Michailo cerkvė; Paminklas Vilniaus labdariams; Jono Basanavičiaus g. 16 ir 18 namų kiemai; Romain Gary skulptūra; Buvęs Pohuliankos teatras; Buvusi Žygimanto Augusto gimnazija; Santuokų rūmai. (Objektų sąrašas gali šiek tiek keistis).

Sv Kazimiero baznycia, vidus, pozemiaiBalandžio 25 d. (šeštadienis) – ekskursija „Vilniaus požemiai“

Pradžia 12 val.
Trukmė 3 val.
Kaina 10 Eur.

Sakoma, kad didelė Vilniaus senamiesčio dalis yra po žeme. Laikas ir besiplečiantis miestas paslėpė senuosius gotikinius mūrus. Ekskursijos metu išvysime dalį Vilniaus požemių, kurie mena senuosius amžius.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val. Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

 

2015 03 30