Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

CONVENE pradžią skelbia TripAdvisor apdovanojimai

Didžiausias pasaulyje kelionių portalas TripAdvisor pirmą kartą gyvai įteikė „Travelers’ Choice™“ apdovanojimus keliautojų išrinktiems geriausiems 2015 metų Lietuvos viešbučiams. Išskirtiniais apdovanojimais prasidėjo trečioji paroda-kontaktų mugė CONVENE.

Geriausiais šių metų Lietuvos viešbučiais pripažinti Kempinski Hotel Cathedral Square (Vilnius), IDW Esperanza Resort (Trakai) ir Šekspyro viešbutis (Vilnius). Apdovanojimus įteikė TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert ir Lietuvos sostinės meras Artūras Zuokas.

Jau 13-ą kartą organizuojamuose kasmetiniuose rinkimuose 8151 apgyvendinimo įstaiga įvairiose pasaulio šalyse pateko į savo šalies geriausiųjų dešimtukus, kurie sudaromi remiantis milijonais keliautojų įvertinimų ir nuomonių. Šių rinkimų laimėtojai keliautojų įvertinti už puikų aptarnavimą ir kokybiškas paslaugas.

Apdovanojimais prasidėjo jau trečioji paroda-kontaktų mugė CONVENE, kurioje svečiuojasi per 300 konferencijų bei kitų renginių organizavimo verslo profesionalų iš Vokietijos, Prancūzijos, Lenkijos, D.Britanijos ir kitų šalių. Vilniuje vietų ir paslaugų tiekėjų savo renginiams ieškos tokių korporacijų kaip „American Express Meetings & Events“, „Fazer “, „Johnson and Johnson“, „Alcatel Lucent“, „Honeywell“ ir kitų bendrovių atstovai bei renginių planuotojai.

„Mums pavyko į Vilnių pritraukti geriausius konferencijų turizmo profesionalus, stambius renginių organizatorius, kurie nuolat ieško vietų korporacijų ir asociacijų renginiams. Tikimės, kad mūsų verslas sugebės pasinaudoti visomis CONVENE suteikiamomis galimybėmis, užmegsti naujų kontaktų ir rasti naujų klientų“, – sako kontaktų mugės organizatorė, Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Paroda-kontaktų mugė CONVENE Vilniuje vyksta jau trečią kartą. CONVENE tapo žinomu renginiu Baltijos jūros regione. Siūlydama puikų kainos bei kokybės santykį, kontaktų mugė sėkmingai konkuruoja su kitais, gerokai seniau kitose šalyse vykstančiais renginiais ir įtvirtina Vilniaus kaip vartų į Baltijos jūros regioną vardą. Per pirmus dvejus kontaktų mugės metus užmegsta dešimtys tūkstančių naujų verslo kontaktų, pirmųjų parodų dalyviai užsakymų sulaukė keleriems metams į priekį. Šių metų CONVENE suplanuota per 3525 susitikimų.

Pagrindinis CONVENE organizatorius yra VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, agentūra „Baltic Travel Group“, viešbučiai „Holiday Inn Vilnius“, „Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, „Artis Centrum Hotels“, „Novotel Vilnius Centre“, „Amberton Hotels“ ir „Crowne Plaza Vilnius“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir LR Ūkio ministerija.

Daugiau informacijos:
Jolanta Beniulienė
Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė
+370 618 81598; jolanta.beniuliene@vilnius.lt
www.convene.lt

2015 02 11