Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vienas didžiausių Jungtinės Karalystės portalų kviečia savaitgalį praleisti Vilniuje

Leider ist der Eintrag nur auf Litauisch verfügbar. Der Inhalt wird unten in einer verfügbaren Sprache angezeigt. Klicken Sie auf den Link, um die aktuelle Sprache zu ändern.

Independent vizualasVienas iš dešimties didžiausių Jungtinės Karalystės naujienų portalų “The Independent” trečiadienį savo skaitytojams pristatė Vilnių kaip puikų miestą aplankyti savaitgalį. Portalo auditorija – beveik 30 milijonų skaitytojų.

Straipsnį, patariantį, kur Vilniuje apsigyventi, pavalgyti ir apsipirkti, parengė pavasarį čia apsilankęs žurnalistas Ronan O’Shea. Jo vizitą organizavo Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra “Go Vilnius”.

“Lietuvos sostinė Vilnius yra brangakmenis su butikais, kišeninio dydžio alaus daryklomis ir istoriniu senamiesčiu,” – rašo “The Independent”.

Pasak R. O’Shea, Vilnius gali didžiuotis klestinčiais meno ir kulinarijos projektais, daugybe muziejų bei Užupio respublika.

Visą straipsnį galite perskaityti čia

2018 07 19