Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Les bénévoles du tourisme de Vilnius vous attendent

Désolé, cet article est seulement disponible en Lituanien, Anglais, Allemand, Polonais et Russe. Pour le confort de l’utilisateur, le contenu est affiché ci-dessous dans la langue par défaut du site. Vous pouvez cliquer l’un des liens pour changer la langue du site en une autre langue disponible.

Kava su turistu: „Meet a Local“ savanoriai

Atvykus į naują šalį smagu pažinti ne tik turistiniuose giduose aprašytas vietas. Tavo veikla bus paprasta – tiesiog pabūti draugu iš Vilniaus. Kelios valandos tavo dėmesio miesto svečiui – pasivaikščiojimas po Senamiestį, puodelis kavos mėgstamoje kavinėje, netikėtų ar neturistinių miesto vietų parodymas – neatrodo labai sudėtinga, tačiau keliautojas jų nepamirš dar ilgai. O gal tai bus naujos draugystės pradžia?

Neabejok ir leiskis į nuotykį. Jei nesiryžti, išsklaidysime kelis mitus.

Tam reikia daug laiko.

„Meet a Local“ savanorio susitikimas su turistais truks tiek, kiek norėsi pats. Net jei susitiksi su vienu miesto svečiu, pakeisi jo patirtį Vilniuje.

Yra geriau Vilnių pažįstančių žmonių.
Ieškome ne profesionalių Vilniaus gidų. Nesvarbu, ką tu dirbi ar veiki gyvenime. Įsivaizduok, kad pas tave atvyksta draugai iš užsienio ir tu nori jiems parodyti savąją Vilniaus versiją. Savanoriu gali tapti kiekvienas, vyresnis nei 16 metų, mėgstantis Vilnių ir mokantis anglų kalbą. Svarbu, kad norėtum bendrauti ir dalintis savo įspūdžiais apie miestą.

Kas man iš to?
Susipažinsi su žmonėmis iš viso pasaulio, ne tik aprodysi jiems miestą, bet ir sužinosi daug naujo apie kitas kultūras, praplėsi įdomių pažinčių ratą. Prisijungusius prie „Meet a Local“ iniciatyvos mes:

  • vaišinsime kava;
  • partnerių pramogos ir dovanos;
  • nemokami apsilankymai ekskursijose.

NORIU BŪTI „MEET A LOCAL“ SAVANORIU

Projekto dalyviams nemokamai duris atvers ir dovanų pasiūlys projekto partneriai, kurių tarpe – MO muziejus, „Loftas“, „Caffeine“, „Vilniaus Gondola“, „Iliuzijų muziejus“, „Kartlandas“, „Valandėlė“, „Senamiesčio gidas“, „FeelZcity“, „Zoopark“, Balloon.lt ir kiti.