Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Gegužės mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Vilniaus Bastėja

Gegužės 5 d. (šeštadienis) – ekskursija
„Vilniaus legendos“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Vilniaus senamiesčio rūmus, bažnyčias ir vienuolynus gaubia daugybė legendų bei padavimų. Jūs turėsite nepakartojamą progą atskleisti kvapą gniaužiančias senamiesčio paslaptis. Pažinkite kitokį, mistinį ir legendinį Vilnių. Pamirškite kasdienybę ir tapkite paslaptingų praeities įvykių liudytojais.

.

Šeštadieninės ekskursijos

Gegužės 12 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum II“

Pradžia 11 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 9 Eur.

Ekskursija „Vilnius K.Sabaliauskaitės romane „Silva rerum“ neabejotinai tapo vienu mėgstamiausių miesto maršrutų. Nuo šiol jūs galite keliauti po Vilnių ir antrojo romano, „Silva rerum II“ pėdsakais. Kitas laikotarpis, kitokia koncepcija ir dar daugiau įdomybių: romano autorė vėl pasistengė, kad Vilniaus istorijos gerbėjai liktų nustebinti ir sužavėti.

.

Gegužės 19 d. (šeštadienis)
ekskursija „Halės turgus“ su degustacija

Pradžia 12 val.
Trukmė 1,5 val.
Kaina 9 Eur.

Sakoma, kad norint pažinti šalį ir jos žmones, pirmiausiai reikia apsilankyti turguje. Tad kviečiame artimiau susipažinti su seniausiu Vilniaus Halės turgumi! Jei tik galėtų, šis turgus papasakotų tūkstančius įdomiausių istorijų. Žinojote, jog mūsų Halė – garsiųjų Krokuvos, Budapešto turgų giminaitė ir bendraamžė? Ji laikosi ant panašaus metalinio karkaso kaip Eifelio bokštas! O jis stovi jau daugiau nei 100 metų, kaip ir Halės turgus.

.

Gegužės 26 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus kino teatrų istorijos“

Pradžia 12 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Ar kada pagalvojote, kiek per praėjusį šimtmetį Vilniuje veikė 50 kino teatrų? Kaip kinas atkeliavo į Vilnių? Kur ir kokie kino filmai buvo rodomi? Kviečiame Jus pasivaikščioti po Vilnių su gidu ir kartu prisiminti Vilniaus kino teatrų istorijas. Tikime, kad šiandien dažnai praeinate pro senamiesčio pastatus, kur kažkada žmonės rinkdavosi pasimėgauti kinu.
Ši ekskursija bus kiek kitokia – keliausite, sukdami laiką atgal ir galiausiai vėl grįšite atgalios. O kartu turėsite galimybę išvysti vilniečius nustebinusį 1986 m. pasirodžiusį naujausią išradimą – gyvąją fotografiją.

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centruose  – Pilies g. 2 (Restoranas „Grey“) ir Didžioji g. 31 (Rotušė) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2018 04 26