Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

„GO Vilnius“ turi naują vadovą

Darius UdrysUž tarptautinį turizmą, miesto rinkodarą ir investicijų skatinimą atsakingai viešai įstaigai „GO Vilnius“ vadovaus Darius Udrys, viešųjų ryšių ir organizacijų plėtros specialistas, sukaupęs dviejų dešimčių metų tarptautinę darbinę patirtį Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

„Greitas ir atviras Vilnius jau dabar yra patrauklus turistams, renginių organizatoriams ir investuotojams. „GO Vilnius“ komandai ir jos vadovui keliamas tikslas – užtikrinti miesto tarptautinį konkurencingumą, kad Vilnius taptų dar greitesnis ir atviresnis, pritrauktų daugiau investicijų ir užsienio svečių. Įstaiga turės rimtą uždavinį rūpintis, kad čia kuriama infrastruktūra ir investicinė aplinka atitiktų tarptautinius standartus“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Naujos įstaigos vadovas pasiruošęs nelengviems, bet įdomiems iššūkiams ir siekia suburti talentingą Vilniui dirbančią komandą.

„Kaista konkurencija tarp pasaulio miestų dėl investuotojų, renginių, turistų ir talentingų žmonių. Turi neatsilikti ir Vilnius. Su komanda darysime viską, kad parodytumėme svetingą, jaukų, sveiką ir atvirą sostinės veidą. Pradėtus gerus darbus tęsime ir plėsime, kursime ir įgyvendinsime naujas iniciatyvas.“, – sakė Darius Udrys, naujasis „GO Vilnius“ vadovas.

Darius Udrys, gimęs JAV, lietuvių karo pabėgėlių šeimoje, Vilniuje gyvena nuo 2011 metų. Ketverius metus dirbęs Europos humanitarinio universiteto plėtros bei komunikacijos prorektoriumi, pernai D.Udrys su partneriu įkūrė brendingo agentūrą “Neue Unica”, kurioje žada tęsti savo, kaip agentūros strategijos vadovo pareigas. Naujasis „GO Vilnius“ vadovas aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, yra „Vilnius International Rotary“ klubo narys, savanorišku pagrindu talkina įvairioms Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms.

Š.m. gegužės mėn. įkurtos naujos agentūros veiklos sritys apima turizmą, verslo skatinimą bei investicijas ir miesto rinkodarą. Įstaigoje dirba 26 turizmo, verslo ir rinkodaros profesionalai. Planuojama, kad komanda plėsis iki 34 darbuotojų.

2016 08 03