Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Gruodžio mėnesio teminės ekskursijos

Vilniaus turizmo informacijos centras kviečia vilniečius ir miesto svečius dalyvauti teminėse ekskursijose po gražiausias senamiesčio vietas. Ekskursijos vyks pėsčiomis.

Christmas in Vilnius 2017Gruodžio 2 ir 9 d (šeštadienis)
šventinė ekskursija „Kalėdinis Vilnius“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Artėja pati gražiausia metų šventė – Kalėdos. Kviečiame ne tik pasivaikščioti po šventiškai pasipuošusį Vilniaus senamiestį, bet ir pasiklausyti ypatingų Vilniaus kalėdinių legendų, prisiminti Kalėdų šventimo tradicijas, patikėti Kalėdų stebuklu.

.

Domininkonu baznycia, vidusGruodžio 16 d. (šeštadienis)
ekskursija „Vilniaus bažnyčios ir šventovės“

Pradžia 14 val.
Trukmė 2 val.
Kaina 7 Eur.

Vilnius nuo seno garsėja kaip bažnyčių miestas, vien tik senamiestyje galime jų išvysti keliasdešimt. Mieste galima pasigrožėti įvairių architektūros stilių — gotikos, renesanso, baroko, klasicizmo — bažnyčiomis ir pamatyti kitų tikėjimų šventoves. Vilniaus katedra yra svarbiausia Lietuvos šventovė, nuo kurios ir kviečiame pradėti ekskursiją.

Ekskursiją „Kalėdinis Vilnius“ galima užsakyti ir privačiai savo kolektyvui, klasei, draugų ar šeimos būriui.

Grupės dydis: iki 30 asm.
Trukmė 2 val.
Kaina 85 Eur
Ekskursiją užsakyti reikia iš anksto, užpildant užsakymo formą

Bilietus į temines ekskursijas galima įsigyti Vilniaus turizmo informacijos centre (Vilniaus g. 22) kasdien nuo 9 iki 18 val.

Informacija ir registracija į ekskursijas telefonu +370 5 262 9660.

2017 11 15