Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilniaus oro uosto pakilimo tako rekonstrukcija

Vilniaus oro uosto rekonstrukcija 2017

Šią vasarą, nuo liepos mėn. 14 d. (00:00 val.) iki rugpjūčio mėn. 17 d. (23:59 val.), Vilniaus oro uostas (VNO) bus uždarytas dėl pakilimo tako rekonstrukcijos darbų. Per šį laikotarpį dauguma oro linijų savo skrydžius į Vilnių nukreips į Kauno oro uostą (KUN), kuris yra tik valanda kelio nuo Vilniaus miesto centro.

Naujausius viešojo transporto tvarkaraščius ir visą su tarpmiestiniu susisiekimu susijusią informaciją galite rasti Turizmo informacijos centre, įsikūrusiame Kauno oro uoste, kur Vilniaus specialistai dirbs kartu su Kauno turizmo informacijos centru. Visų keliautojų, jau atvykusių į Vilnių autobusu, laukiama ir Vilniaus turizmo informacijos centre, įsikūrusiame viešbutyje “Panorama”, šalia autobusų stotelės. Liepos 14 – rugpjūčio 17 d. iš viso veiks trys Vilniaus turizmo informacijos centrai Vilniaus mieste ir vienas Kauno oro uoste.

SUSISIEKIMAS TARP KAUNO ORO UOSTO IR VILNIAUS

KNO-VLN maketas

Automobiliu

Iš Kauno oro uosto Vilnių galima patogiai ir greitai pasiekti A1 autostrada, kelionė trunka tik apie vieną valandą. Jei planuojate Kauno oro uoste išsinuomoti automobilį, rasti visas ten veikiančias automobilių nuomos bendroves galite čia. Kauno oro uoste taip pat rasite City Bee stotelę, kurioje galite paimti automobilį. Į Vilnių nuvykti galite ir “Uber” partnerių-vairuotojų automobiliais, tokiai kelionei bus taikoma fiksuota kaina €60.

Greituoju autobusu Ollex

Map with the Bus and Railway Stations
llex greitieji (express) autobusai važiuoja tarp Kauno oro uosto ir Vilniaus kiekvieną dieną kas 30 min. Autobusų tvarkaraščiai yra suderinti su skrydžių grafikais. Autobusų tvarkaraščius galite rasti ir bilietus įsigyti internetu. Bilietas į vieną pusę kainuoja €10, kelionė trunka apie 1 val. 30 min. Ollex autobusų atvykimo ir išvykimo stotelė Vilniuje – prie McDonald‘s restorano, Seinų gatvėje, netoli Vilniaus autobusų stoties (stotelė žemėlapyje pažymėta čia). Keleiviams patariama autobusų bilietus įsigyti iš anksto ir taip garantuoti vietas autobuse. Ollex taip pat teikia ir privataus pervežimo iš Kauno oro uosto į Vilnių paslaugą. Šalia Ollex autobusų atvykimo stotelės, viešbutyje “Panorama”, įsikūręs Vilniaus turizmo informacijos centras, dirba kasdien nuo 10 iki 19 val.

Greituoju autobusu TOKS (autobusų stotis)

Vilniaus miestą iš Kauno oro uosto galima pasiekti ir TOKS autobusais, kurie važiuoja kasdien apie 8-9 kartus per dieną. Šių autobusų tvarkaraščius rasti ir bilietus įsigyti galima internetu (ieškokite tiesioginio maršruto iš Kauno oro uosto į Vilniaus autobusų stotį). Bilieto į vieną pusę kaina – €10, kelionė trunka apie 1 val. 20 min.

Su persėdimu Kauno mieste:

Iš Kauno oro uosto galite pasiekti Kauno miestą viešuoju transportu, autobuso Nr. 29. Bilietą galima įsigyti iš vairuotojo autobuse, bilieto kaina – €0.80. Kelionė trunka apie 50 min. Autobuso išvykimo tvarkaraštis skelbiamas internete.

–   Autobusu

Įvairių vežėjų autobusais galite pasiekti Vilniaus autobusų stotį iš Kauno autobusų stoties. Autobusų tvarkaraščius galima rasti ir bilietus įsigyti internetu. Bilieto į vieną pusę kaina – nuo €5,70, kelionė trunka apie 1 val. 30 min.

–   Traukiniu

Vilnių iš Kauno taip pat galite pasiekti greituoju traukiniu. Traukiniai išvyksta kas 30 min. dienos piko metu bei kas 2 val. ne piko valandomis. Trumpiausia kelionė trunka tik 1 val. 6 min., bilietų kainos – nuo €4 iki €6 (kaina priklauso nuo kelionės laiko bei bilieto klasės). Traukinių tvarkaraščius galima rasti ir bilietus įsigyti internetu.

Vilniaus oro uosto informacija pateikiama jų interneto svetainėje čia.

Vilniaus turizmo informacijos centras: tic@vilnius.lt, +370 5 262 9660.