Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

NAUJOS TEMOS!

Stoties rajone…

Vilniuje tikriausiai nerasime kitos tokios vietos, kaip stoties rajonas. Sako, jog čia kas kelis metrus įsikūrusios užeigos, gatvėse dirba žemiausio lygio seniausios profesijos atstovės, knibžda smulkaus plauko plėšikų… Tačiau ar tikrai? Kviečiame visus pasivaikščioti po šį rajoną ir pažvelgti į kiek kitokį Vilnių.

Trukmė — 2 val. pėsčiomis
Kaina — 95 Eur
Dalyvių skaičius — iki 30 asmenų
Kalba — lietuvių

Vilniaus kino teatrų istorijos

Ar kada pagalvojote, kiek per praėjusį šimtmetį Vilniuje veikė 50 kino teatrų? Kaip kinas atkeliavo į Vilnių? Kur ir kokie kino filmai buvo rodomi? Kviečiame Jus pasivaikščioti po Vilnių su gidu ir kartu prisiminti Vilniaus kino teatrų istorijas. Tikime, kad šiandien dažnai praeinate pro senamiesčio pastatus, kur kažkada žmonės rinkdavosi pasimėgauti kinu.
Ši ekskursija bus kiek kitokia – keliausite, sukdami laiką atgal ir galiausiai vėl grįšite atgalios. O kartu turėsite galimybę išvysti vilniečius nustebinusį 1986 m. pasirodžiusį naujausią išradimą – gyvąją fotografiją.

Trukmė — 2 val. pėsčiomis
Kaina — 95 Eur
Dalyvių skaičius — iki 30 asmenų
Kalba — lietuvių

Gatvė, kurios nespėjo susapnuoti kunigaikštis Gediminas

Ši ekskursija apie gatvę, kurią mano pažįstantis kiekvienas Vilnietis. Gatvę, turinčią daugybę veidų.
Ji – istorinio Lukiškių priemiesčio dalis, tapusi miestu XIXa. Dar tarybmečiu puse lūpų vadinta Vilniaus Brodvėjumi, ši gatvė ir šiandien viena svarbiausių mieste. Ekskursijos metu su pakalbėsite ir apie socialinį draudimą, architektūrines “madas”, patys įvertinsite šiuolaikišką Šv. Kristoforo veidą, pamatysite kur “teka” dar viena upė šalia upės ir kur Vilniuje galima buvo rasti Taliną.

Trukmė — 2 val. pėsčiomis
Kaina — 95 Eur
Dalyvių skaičius — iki 30 asmenų
Kalba — lietuvių

Informacija ir ekskursijos užsakymas darbo dienomis nuo 9 iki 17 val.
Tel. +370 5 253 2115, el. paštas tours@vilnius.lt.

Užsakymo forma