Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

AV17 galerija

+370 5 212 5791
Aušros Vartų g. 17

I–VI 10.00 – 19.00

AV17 galerija

AV17 Galerija įsikūrusi greta Aušros Vartų, XVII a. barokinio stiliaus pastate, iki XIX a. pradžios priklausiusiame didikų Oginskių šeimai. Pastatas dabartinį eksterjerą įgavo sujungus du XVII a. pabaigos namus. Interjere yra išlikusios sijomis perdengtos medinės lubos, tapyto ornamentinio frizo originalo fragmentai, lentų grindys, baltų koklių krosnis, taip pat išsaugotas autentiškas XVII a. rūsys su cilindriniu skliautu.

AV17 Galerija pristato nuolat besikeičiančias šiuolaikines juvelyrikos, skulptūros, tapybos, fotografijos parodas. Bendradarbiauja ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio autoriais.

Galerijoje nuolat veikia trys ekspozicinės salės – vienoje iš jų pristatoma unikali autorinių darbų kolekcija sakraline tema. Kitos dvi erdvės – keičiamų parodų salės, čia nuolat eksponuojami vieno ar kelių Lietuvos bei kitų šalių žinomų menininkų darbai, kurie visada pasižymi savo originalumu.

Galerijoje taip pat eksponuojami vienetiniai papuošalai ir mažosios plastikos su gintaru darbai. Galerijos tikslas – gintarą priartinti prie šiuolaikinio žmogaus gyvenimo stiliaus ir ritmo. Papuošalai ekstravagantiškiems, orginaliems, kitokių gintaro papuošalų beieškantiems žmonėms. Galerija taip pat bendradarbiauja su autoriais, kurie nuolat papildo papuošalų iš sidabro ir aukso kolekcijas, stebindami juvelyrikos dizaino sprendimais.