Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

M. K. Čiurlionio namai

+370 5 262 24 51
Savičiaus g. 11

I-II, VI-V 10:00 – 16:00

M. K. Čiurlionio namai

M. K. Čiurlionio namai yra memorialinė vieta, istorinis pastatas Vilniaus senamiestyje, kur 1907–1908 m. gyveno ir kūrė lietuvių kompozitorius ir dailininkas M. K. Čiurlionis. Be Čiurlionio memorialinio kambario, muziejuje yra ekspozicinė erdvė laikinoms teminėms parodoms ir kamerinė salė, kurioje vyksta muzikos koncertai, renginiai.

M. K. Čiurlionio namai taip pat yra ir čiurlionistikos informacinis centras, kuriame sukaupta didžioji dauguma leidinių apie M. K. Čiurlionio kūrybą – nuo pirmosios monografijos (1912 m.) iki pastarųjų metų albumų ir straipsnių lietuvių ir užsienio kalbomis, skirtų M. K. Čiurlioniui. Iš anksto susitarus, lankytojams vedamos teminės ekskursijos, kurių metu suteikiama galimybė išsamiai susipažinti su menininko gyvenimu ir kūryba, taip pat pamatyti DVD filmus, kuriuose, skambant M. K. Čiurlionio muzikai, perteikiama senojo Vilniaus dvasia.