Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

10 aktyvių vasaros nuotykių Vilniuje

Vilnius – tai daugiau nei tik įspūdinga architektūra ir ekskursijos. Čia laukia aktyvūs nuotykiai ir nepamirštamos patirtys. Nereikia būti tikrais stipruoliais, kad galėtumėte mėgautis malonumais. Oras, žemė ar vanduo – pasirinkite savo stichiją ir leiskitės pramogauti. Leiskite laiką gryname ore ir džiaukitės Vilnių supančia gamta.

Skrydis oro balionu

Tai tikriausiai įspūdingiausia patirtis – ne kasdien pasitaiko proga skristi virš Europos sostinės. Jūsų laukia gyvenimo nuotykis – Vilniaus Senamiesčio stogai ir žaliuojantys miškai iš paukščio skrydžio. Nereikia jokio fizinio pasirengimo, nebaisus net aukštis, nes skriejant oro balionu apima kitoks pojūtis ir galima mėgautis tyla ir ramybe.

Baidarės mieste

Vilniuje teka dvi puikiai baidarėms tinkančios upės. Turintiems daugiau patirties itin tinkama Vilnia. O plaukiant baidarėmis Neryje galima tobulai atsipalaiduoti ir apžiūrėti Senamiestį iš kitos perspektyvos. Didžiausias nuotykis laukia plaukiant baidarėmis naktį. Pasirengę priimti iššūkį?

Irklentės auštant

Pasveikinti saulę plaukiant irklente Nerimi – įspūdingas jausmas. Turėsite laiko apsižvalgyti ir pamatyti gamtą, dairytis gyvūnijos ir stebėti, kaip sklandžiai Vilniaus architektūra integruota į įstabų kraštovaizdį. Dėl šios nepamirštamos kelionės upe verta pabusti anksčiau.

Greitieji paspirtukai

Lėkti per miestą elektriniu motoroleriu pernelyg smagu, kad neišbandytumėte. Pajuskite vėją plaukuose. Vilnius puikiai tinka vaikščioti pėsčiomis, bet paspirtukas jus visur nuveš greičiau ir turėsite daugiau laiko grožėtis aplinka. Jei turite programėlę, tiesiog pasiimkite gatvėje stovintį „CityBee“ paspirtuką, važiuokite visur Senamiestyje ir palikite paspirtuką ten, kur jums patogu.

Pramogos Vingio parke

Vingio parkas – tai tikras miškas mieste. Žmonės čia zuja įvairiausiomis transporto priemonėmis. Riedučiai, riedlentės, dviračiai – jei neturite savo, visada galite išsinuomoti čia ir leistis į pažintinę kelionę parko takeliais. Judėkite, o paskui ilsėkitės mėgaudamiesi kava gamtoje, gal net sukirskite mėsainį.

Vikingų laivas

Pasiirstymas Nerimi Vikingų laivu – nekasdienis įvykis. Prisiliesite prie autentiškos viduramžių istorijos. Plaukiodami laivu tapsite tikrais vikingais. Kelionėje galėsite klausytis dūdmaišių ar tradicinių lietuviškų instrumentų. Beje, kad galėtumėte mėgautis šia pramoga, neturite būti tokie stiprūs kaip vikingai.

Plaukiojimas laivu

Ekskursija laivu – vienas populiariausių būdų pamatyti miestą. Vilniuje galite rinktis iš kelių laivų, siūlančių pasiplaukiojimą Neries upę. Apžiūrinėjant Senamiestį ir mojant praeiviams laikas prabėgs netikėtai greitai. Jei turite daugiau draugų, nepraleiskite progos surengti išskirtinį vakarėlį upėje.

Liepkalnio vasaros trasos

Ar pasiryšite nusileisti nuo 350 metrų kalno vasaros rogutėmis? Prisiminkite vaikystę, tik šįkart – vasarą! Liepkalnyje laukia ir daugiau įspūdžių.  Čiuožkite pripučiamais ratais žemyn, šokinėkite ant batutų ar nepabijokite nuvažiuoti nuo kalno ypatingu paspirtuku.

Laipiojimas medžiais

Pasiekite medžių viršūnes lipdami virvių trasomis. „Uno parke“ ir Liepkalnio karstynių parke rasite skirtingo sudėtingumo trasų visų įgūdžiams. Esate tikri nuotykių ieškotojai? Skriekite per Nerį net 401 metrą laikomi tik virvės „Uno parke“.

Vandenlentės ežere

Vilnių supa ežerai, kuriuose idealu mokytis valdyti vandenlentę ar rodyti triukus vandenyje. Vandenlenčių parkuose laukia profesionalūs instruktoriai ir visa reikalinga įranga, kad pramogauti būtų saugu ir smagu. Nesijaudinkite, jei nurijote gurkšnį vandens – ežerai Lietuvoje švarūs, tad drąsiai leiskitės į nuotykius.