Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Ruduo Vilniuje

shutterstock_783001528

Kokie planai rudenį? Išeik į miestą!

Kol visi dalijasi atostogų nuotraukomis, nežiopsok – nereikia važiuoti toli, kad visi tau pavydėtų. Festivalių sezonas Vilniuje rudenį dar nesibaigia. Meno galerijos ir muziejai atgyja po vasaros karščių. O ar bet kas gali pasigirti sutikęs popiežių? Skaityk ir nenuobodžiauk Vilniuje.

MO muziejus

VILNIUS PRIKLAUSO MODERNISTAMS

Jei manote, kad jau viską matėte, nustebsite apsilankę Vilniaus šiuolaikinio meno muziejuose ar spektaklyje. Juk Vilnius – greičiausiai auganti Baltijos šalių sostinė, kurioje namus randa pasaulyje garsūs šiuolaikiniai kūrėjai, o kultūra užima svarbią vietą. Jūsų laukia naujas muziejus ir naujas spektaklių sezonas.

Night Vilnius 3

PASINERKITE Į NAKTINĮ VILNIAUS GYVENIMĄ

Miegas palauks – naktinis Vilnius tiesiog ūžia nuo veiksmo. Saulei nusileidus pasiduok muzikai ir šok iki ryto.

ADI_9960

IŠGERK NEPAMIRŠTAMĄ PUODELĮ KAVOS

Kavos pupelės Lietuvoje neauga, bet čia gali gauti skaniausią puodelį kavos. Vietoje skrudinamos kavos kvapas sklinda miesto gatvėmis ir kviečia prisėsti madingose kavinėse. Ką užsisakysi?

GV-20

APSILANKYKITE NEPRIKLAUSOMOJE RESPUBLIKOJE VILNIAUS ŠIRDYJE

Bevaikštant Vilniaus senamiestyje lengva atsidurti kitoje respublikoje. Nors paso nereikia, bet juk būtų smagu gauti antspaudą. Tad užsuk į nepriklausomą Užupio respubliką ir pasinerk į kūrybišką atmosferą tiesiog gatvėse.

vilnius

10 ĮDOMIAUSIŲ VILNIAUS RENGINIŲ RUDENĮ

Ruduo Vilniuje ypatingas, miestas prisipildo muzikos, meno, pasaulio kultūrų. Čia greta kavinėje galima net pamatyti „Juodosios panteros“ aktorę. Tad pasižymėkite įdomiausius rudenį vyksiančius Vilniaus renginius ir nepamirškite dairytis mieste – galite maloniai nustebti.