Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Nepraleisk šių 5 Vilniaus vasaros renginių

Vasaros dienos Vilniuje yra ilgos ir šviesios. Rytai suteikia progą pasimėgauti miesto gatves užliejančia saule ir papusryčiauti lauko kavinėje, o popiet ir vakare verta užsukti į vieną iš daugelio Vilniuje vyksiančių renginių. Vasara Vilniuje tiesiog neįsivaizduojama be:

ARTVILNIUS JULITA MALINOWSKA Welcome 2016–2017

„ArtVilnius“
2018 m. birželio 7–10 d.

„ArtVilnius“ yra vienintelė Lietuvoje ir didžiausia Rytų Europoje šiuolaikinio meno mugė. Kasmet ji transformuoja „LITEXPO“ konferencijų centro erdves į didžiulę parodų salę, kurioje galima rasti šiuolaikinio meno galerijų ir meno institucijų atstovų bei pavienių menininkų.

Kultūros naktis Sapiegų Tech parke. foto Rytis Šeškaitis

„Kultūros naktis“
2018 m. birželio 15 d.

Vilniaus vienos nakties festivalis paprastai vyksta birželį. Jo metu senamiesčio gatves užplūsta nuo vieno festivalio taško į kitą keliaujantys žmonės. Lankytojų lauks nemokami pasirodymai, parodos ir šviesos šou, į kuriuos patekti galima tik kartą per metus.

Dainų šventė

Lietuvos šimtmečio dainų šventė
2018 m. liepos 1–6 d

Kas 4 metus vykstančią Dainų šventę dėl jos išskirtinio grožio ir vertės UNESCO pripažino Pasaulinio žodinio ir nematerialaus kultūros paveldo šedevru. 2018 m. moderniai Lietuvos valstybei sukako 100 metų, tad tai ypatinga proga paminėti šią sukaktį su liaudies dainomis ir šokiais.

Midsummer Vilnius

„Midsummer Vilnius Festival“
2018 m. liepos 16–27 d.

Vienai liepos savaitei Lietuvos valdovų rūmų kiemas taps pagrindine festivalio „Midsummer Vilnius“ scena. Lankytojų laukia 10 pasirodymų, tarp jų Andriaus Mamontovo koncertas, Oskaro Koršunovo režisuotas Šekspyro „Hamletas“ bei švedų elektroninės muzikos grupės „Little Dragon“ šou.

Burgerfest Vilnius

„Vilnius Burger Fest“
2018 m. liepos 26 d.

Sostinės svečiai pastebi, kad vilniečiai labai mėgsta mėsainius. Todėl nenuostabu, kad mieste atsirado šiam patiekalui skirtas renginys. „Vilnius Burger Fest“ į vieną vietą sutelks geriausius sostinės restoranus bei pasiūlys paragauti tiek populiarumą pelniusių, tiek vien šiam renginiui paruoštų jų mėsainių.

Tai dar ne viskas. Visą vasarą Vilniuje vyks daugybė renginių. Rask tą, kuris geriausiai atitinka tavo pomėgius nemokamame Vilniaus renginių kalendoriuje.