Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

5 nuostabios Vilniaus panoramos

Norint padaryti gražių Vilniaus nuotraukų, svarbu pasirinkti tinkamą tašką. Siūlome atkreipti dėmesį į 5 miestiečių ir sostinės svečių pamėgtas vietas, iš kurių atsiveria gražūs vaizdai tiek į senuosius miesto pastatus, tiek į naująjį Vilniaus centrą.

Nufotografuok 5 nuostabias Vilniaus panoramas

Panorama Šv. Jonų varpinė

Šv. Jonų bažnyčios varpinė

Skirtingai nei dauguma kitų taškų, šis įsikūręs pačioje senamiesčio širdyje. Norėdamas pakilti į varpinę turėsi susimokėti už bilietą, bet iš apžvalgos aikštelės matoma Vilniaus panorama tikrai to verta. Raudoni senamiesčio pastatų stogai iš čia atrodys beveik pasiekiami ranka.

Panorama Subačiaus gatvė

Subačiaus apžvalgos aikštelė

Tai ko gero geriausia vieta panoraminėms Vilniaus nuotraukoms, į kurią galima patekti nemokamai. Iš čia matysi Vilniaus bažnyčių bokštus, miesto centre esančias kalvas bei tolumoje iškilusius dangoraižius. Esant palankiam orui saulėlydis iš čia atrodys fantastiškai, mat oranžinė vakaro saulė leisis tiesiai už senamiesčio pastatų.

Panorama Katedros varpinė

Vilniaus katedros varpinė

Vienas aukščiausių bokštų Vilniaus senamiestyje suteikia galimybę iš 50 m aukščio pažvelgti į Katedros aikštę, Gedimino prospektą ir istorinį Vilniaus centrą. Bilietą galėsi įsigyti čia pat – su juo aplankysi apžvalgos aikštelę, varpų ekspoziciją ir susipažinsi su varpinės istorija.

panorama-3kryziu

Trijų kryžių kalnas

Užkopęs į kalną bei stovėdamas veidu į Vilniaus senamiesčio vaizdą girdėsi ir pačioje kalno papėdėje tekančią Vilnią. Ši vieta yra Kalnų parko dalis, tad į ją gali nemokamai patekti bet kuriuo paros metu ir nufotografuoti švelnias saulėtekio spalvas ar naktinio Vilniaus šviesas.

panorama-tauro-kalnas

Tauro kalnas

Tai ne itin populiarus pasirinkimas tarp turistų. Tačiau į Tauro kalną verta atkreipti dėmesį tam, kas ieško kitokių Vilniaus vaizdų. Iš čia matysi ankstyvo XX amžiaus pastatus, o už jų – saulėje spindinčius naujojo miesto centro dangoraižius dešiniajame Neries krante.

Norėtum sužinoti daugiau apie ypač fotogeniškas Vilniaus vietas? Parsisiųsk mūsų nemokamą gidą :