Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

9 Vilniaus bėgimai – kitoks savaitgalis mieste

VilniusMarathon 10Savaitgalį gera išeiti į miestą atrasti dar nepažintų vietų ar susikti su draugais. Tačiau šįkart siūlome ne eiti, o bėgti. Čiupkite šeimos narius, bendraminčius, kolegas, o gal išdrįskite išbandyti savo jėgas vienas viename iš Vilniaus bėgimo renginių. Jūsų laukia 9 medaliai, o tam, kad juos gautumėte, nereikia būti profesionalu ar vaikytis rekordų. Bėkite savo malonumui ir pamatykite miestą kitomis akimis.

Nesvarbu, ar esate vilnietis, ar miesto svečias, Vilnius bėgant jums atsivers naujomis spalvomis, o po renginio galėsite atgauti jėgas prisėdę lauko kavinėje, galbūt net su naujais draugais bėgikais. Nenorite bėgti gatvėmis? Bėgimo trasos driekiasi ir žaliose Vilniaus apylinkėse – šalia gražiausių Neries vingių ar maloniai vėsių miškų. Tad pasirinkite labiausiai tinkančius renginius ir… pasiruošt, dėmesio, marš!

  1. „Alfa run“, birželio 1 d., šeštadienis

Norite ekstremalių patirčių? 5 ar 10 km bėgimas su kliūtimis – kaip tik tai, ko jums reikia. Purvas, ledas, tuneliai ir dar daug visko. Ar priimsite iššūkį? Tiesą sakant, laimėti – nesvarbu, daug svarbiau smagiai praleisti laiką. Vaikai kviečiami išbandyti 1 km nuotykių trasą.

Kaina: 30-40 eurų

Tinkamas vaikams

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

Running in Vilnius

  1. „Nike We Run Vilnius“, birželio 2 d., sekmadienis

Geriausias bėgimo sezono startas – didžiausias pavasario bėgimo renginys Vilniuje. Laiko dairytis po UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančias miesto grožybes gal ir neturėsite, bet bėgti besikeičiančiomis gatvėmis – vienas malonumas. Trasų ilgis pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams – galite rinktis 5, 10 ar 21,098 km distancijas. Paskatinkite dalyvauti ir vaikus – nubėgę 350 metrų jie dar ilgai galės didžiuotis prizais.

Kaina: 15-30 eurų

Tinkamas vaikams

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

  1. „Moterų bėgimas“, birželio 15 d., šeštadienis

Prisijunkite prie tūkstančių moterų ir bėkite 5 km – tebūnie tai įkvėpimo ir drąsos simbolis. Šiuo bėgimu skleidžiama svarbi žinia apie krūties vėžį, siekiant paskatinti moteris labiau atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Kartu bėgti lengviau, tad pasikvieskite drauges, koleges, mamas, seseris. Kol bėgsite, vaikai galės prisijungti bėgti 200 metrų rungtyje ar smagiai leisti laiką vaikų zonoje.

Kaina: 3-25 eurų

Tinkamas vaikams

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

  1. „Trail bėgimas Kernavė-Vilnius“, birželio 15 d., šeštadienis

Jei mėgstate rimtesnius iššūkius, registruokitės bėgti 10, 42 ar net 82 km besikeičiančia miškų ir pievų trasa vaizdingais Neries slėniais. Besikeičiantys peizažai ir trasos paviršiai neleis nuobodžiauti – raižytas Neries pakrančių reljefas, įkalnės ir nuokalnės išbandys jūsų galimybių ribas. Ne kasdien pasigirsite, kad nubėgote nuo senosios iki naujosios Lietuvos sostinės. Į startą veš specialūs autobusai, tad priežasčių nebėgti tiesiog nėra

Kaina: 8-38 eurai

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

Running in Vilnius

  1. 30-asis bėgimas aplink Žaliuosius ežerus, liepos 6 d., šeštadienis

Bėgimas skirtas Valstybingumo dienai ir 609-osioms Žalgirio mūšio metinėms. Trasa veda aplink gražiuosius Žaliuosius ežerus, tad 11,7 km prabėgs greitai, bėgant ir žvalgantis po įspūdingą peizažą. Dalyviai varžysis 6 amžiaus grupėse.

Kaina: 5-15 eurų

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

  1. „Vilniaus 100 km bėgimas“, liepos 16 d., šeštadienis

Pasiryžę iššūkiui? Įveikite 50 ratų po 2 km miestiečių pamėgtame Vingio parke. Jei iššūkis per rimtas, rinkite 10 žmonių komandą ir dalyvaukite estafetėje 10 x 10 – kiekvienas nubėkite 10 km už Lietuvos laisvę, o paskui visiems rodykite istorinį medalį.

Kaina: 10-150 eurų

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

  1. „ Danske Bank Vilniaus maratonas“, rugsėjo 8, sekmadienis

Prisijunkite prie 14000 bėgikų ir įveikite kasmetinį Vilniaus miesto maratoną. Trasos parinktos pagal pasirengimo lygį – galite bėgti 10; 21,098 ar 42,195 km distanciją, o jei bėgsite su šeima ar norėsite, kad ir vaikai patirtų bėgimo džiaugsmą, galėsite rinktis 300 metrų, 3 ar 4,2 km trasas. Šis maratonas – puiki proga pasivaržyti rekordų siekiantiems profesionalams. Pabandykite pagerinti Vaidos Žūsinaitės 2:43:13 rekordą moterų kategorijoje ar Richard Rotich 2:21:15 rekordą vyrų kategorijoje.

Kaina 5-60 eurai

Tinkamas vaikams

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

  1. Saulėtekio maratonas, gruodžio 1, sekmadienis

Vienintelis maratonas, vykstantis Lietuvoje žiemą. Bėkite vieną 4,2 km rat1 arba visus 10 ir įveikite maratoną. Kiekvienas, kirtęs finišą, gaus diplomą ir medalį. Aplenkite žiemą.

Kaina 5-10 eurų

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

Running in Vilnius

  1. „EUROVAISTINĖ Kalėdinis bėgimas“, gruodžio 15 d., sekmadienis

Bėgikams Kalėdos ateina anksčiau. Geros emocijos, linksmi kostiumai ir puiki trasa Vilniaus gatvėmis – tikra Kalėdų dovanėlė. 43-iąjį kartą vykstančiame seniausiame Vilniaus bėgimo renginyje orą šildo tūktsančiai bėgikų. Nepamirškite Kalėdų Senelio kostiumo ir prisidėkite prie linksmuolių būrio. Termorūbai taip pat praverstų – šalčiausias bėgimas vyko 1979 metais ore tvyrant -30°C temperatūrai. Pasiruošę? Bėkite 3, 6 ar 12 km distanciją ir įkvėpkite Kalėdų dvasią miestui. Vaikai taip pat gali gerai praleisti laiką bėgdami 200 metrų.

Kaina: 3-12 eurų

Tinkamas vaikams

Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite čia

Norite pažinti kitokį Vilnių ar pasiruošti rimtesniems bėgimo renginiams? Prisijunkite prie „Capital Runners“ komandos trečiadieniais 18:30. Bėkite netradiciniais takais su smagia bendraminčių kompanija. Sužinokite maršrutus ir prisijunkite prie kitų bėgikų čia: