Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

APLANKYKITE KALĖDINES MUGES

4_Vilnius_Christmas_Tree_photo_by_Saulius_Ziura

Užuodžiate cukruotus riešutus ir karštą šokoladą? Taip kvepia Kalėdų mugės, kuriose gausu įdomybių. Tradicinių kalėdinių pramogų ir vaišių rasite mugėse Katedros ir Rotušės aikštėse, o modernių ir stilingų Kalėdų ieškokite mažesnėse madingoe lietuviško dizaino mugėse.

Katedros aikštė, 2018 12 01 – 2019 01 07

Didžiausia sostinės Kalėdų mugė įsikurs Katedros aikštėje ir pradės veikti vos įsižiebus čia esančiai pagrindinei miesto eglutei. Prekeiviai pasiūlys žolelių arbatų, karšto vyno ir užkandžių. Be to, galėsite įsigyti dovanų, rankų darbo dirbinių, lietuviškų suvenyrų. Smagią atmosferą palaikys skambančios kalėdinės dainos.

Rotušės aikštė, 2018 12 01 – 2019 01 07 

Ši mugė paprastai būna kiek ramesnė, tad ji tiks norintiems neskubant pasivaikščioti tarp prekystalių ir išsirinkti gerą dovaną. Rotušės aikštę supa puošnūs senamiesčio pastatai, tad čia taip pat pavyks padaryti gražių nuotraukų. Gruodžio 1 d. pradėsiančios veikti mugės dalyviai prekiaus šventinėmis dovanomis, lietuviškais saldumynais ir maistu.

Be tradicinių Kalėdų mugių, Vilniuje rasite ir kitų. Jose galėsite įsigyti Lietuvos dizainerių kūrinių, rankų darbo dovanų ar maisto šventiniam stalui:

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, 2018 12 01 

Didžiausia labdaros mugė mieste suburs daugiau nei 30 užsienio bendruomenių atstovus, kurie prekiaus savo šalims būdingais dirbiniais. Užsukite, net jei neketinate nieko pirkti – paaukoję vienam iš paramos gavėjų galėsite dalyvauti loterijoje bei laimėti puikių prizų. Kaip ir kasmet, mugė vyks Vilniaus rotušėje.

Etmonų Kalėdų mugė, 2018 12 07-08

Organizatoriai žada, kad čia galėsite prieš Kalėdas apsipirkti be streso. Mugę rasite Arklių g. 6 / Etmonų g. 3 kampe esančiame pastate: pirmajame aukšte veiks barai ir kavinės, o antrajame – pati mugė. Pagrindiniai jos dalyviai – vietos dizaineriai ir kūrėjai.

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė, 2018 12 08 

„Litexpo“ vienai dienai pavirs didžiuliu kalėdiniu miesteliu ir vienoje vietoje pasiūlys įsigyti visko šventėms. Prekeiviai bus sugrupuoti į atskiras erdves pagal jų parduodamus daiktus, tad rasti reikiamas prekes – maistą, dovanas ar papuošalus – bus paprasčiau. Panašu, kad į mugę užsuks ir pats Kalėdų Senelis.

Kalėdinis dizaino skveras, 2018 12 18-23

Jei ieškote Lietuvos dizainerių kūrinių, privalote apsilankyti Dizaino skvere. Šešias dienas Vinco Kudirkos aikštėje veiksianti mugė sutraukia miestiečius ir turistus bei siūlo įsigyti Kalėdinių dovanų, kurių nerasite kitur.

„Commune Art“ kalėdinė mugė, 2018 12 15-16

Prieš pat Kalėdas My Hero” loftas pasipuoš šventinėmis girliandomis bei pritrauks būrį lankytojų ir prekeivių iš visos Lietuvos. Čia verta apsilankyti tiems, kas nori žinoti, kaip gimsta jų perkamos prekės – prekeiviai mielai apie tai papasakos, o gal net pakvies į mugės metu vyksiančias dirbtuves.

„Kalėdų Pop Up“, 2018 12 15-16

Gerais vakarėliais pagarsėjusiame Vilniaus klube „Kablys“ dviems dienoms įsikurs didelė mugė. Čia rasite virš 70 įdomiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų. Atvykite susipažinti su mados, aksesuarų, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais. Adresas: Kauno g. 5.

„Uptown Christmas“, 2018 12 21-23 

Miestiečių pamėgta renginių vieta – Švitrigailos g. 29 esantis „Loftas“ – prieš pat šventes pakvies į „paskutinės minutės“ mugę bei padės įsigyti trūkstamų dovanų. Be Lietuvos dizainerių ir kūrėjų, čia rasite gatvės maisto ir puikų garso takelį be kalėdinių klišių.