Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

10 įdomiausių Vilniaus renginių rudenį

 vilnius-800x533

Ruduo Vilniuje ypatingas, miestas prisipildo muzikos, meno, pasaulio kultūrų. Čia greta kavinėje galima net pamatyti „Juodosios panteros“ aktorę. Tad pasižymėkite įdomiausius rudenį vyksiančius Vilniaus renginius ir nepamirškite dairytis mieste – galite maloniai nustebti.

Sostinės dienos
Kada: rugpjūčio 31 – rugsėjo 2, 2018
Kur: Vilniaus senamiestyje
Nemokami renginiai

Didžiausia Vilniaus fiesta pasitinka rudenį šimtais renginių, pasirodymų, parodų, filmų vakarų, madų ir maisto. Čia sutelkta visa šiuolaikinė Lietuvos kultūra. Planuoti iš anksto nebūtina – pakaks išeiti į miestą ir šventė jus įsuks visu smarkumu.

Naujojo cirko savaitgalis’18
Kada: rugsėjo 4-9, 2018
Kur: Menų spaustuvė, Šiltadaržio g. 6
Bilietai nuo 12,20 EUR

Akrobatai, klounai, cirko artistai, video instaliacijos – čia jūsų laukia tikrai ne vaikystės cirko pasirodymai. Lietuvių ir tarptautinės trupės Naujojo cirko savaitgalio metu atskleidžia, kad šiuolaikinis cirkas – menas, beveik niekuo nesiskiriantis nuo teatro. Pasinaudokite ypatinga proga pamatyti žmogaus galimybių ribas naujojo cirko pasirodymuose.

Loftas Fest
Kada: rugsėjo 7-8, 2018
Kur: Menų fabrikas „Loftas“, Švitrigailos 29
Atskiri bilietai į festivalį ir į pagrindinius pasirodymus

Dvi naktys vieninteliame miesto festivalyje Baltijos šalyse. Keturios scenos žada įvairiausią muziką, tačiau „Loftas Fest“ – daugiau nei muzika. Žiūrėkite naktinius kino seansus, stebėkite šiuolaikinio meno instaliacijas, valgykite išskirtinį gatvės maistą, o prisiminimui parsineškite plokštelę iš festivalio turgaus. Jei švęsti, tai iki paryčių!

Operos diena
Kada: rugsėjo 8, 2018
Kur: Valdovų rūmai, Katedros a. 3
Nemokamas renginys

Švęskite operos dieną ir daugiau sužinokite apie muzikos istoriją. Edukaciniai renginiai, operų peržiūros, paskaitos sudomins ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus. Ar žinojote, kad pirmoji opera Vilniuje buvo parodyta 1636 m. rugsėjo 4 d.?

nowJapan 2018
Kada: rugsėjo 8-9, 2018
Kur: Vilniaus senamiestyje
Daugybė nemokamų renginių

Iš Lietuvos persikelkite į Japoniją. Vieną rugsėjo savaitgalį Vilnius tampa didžiausiu japoniškos kultūros festivaliu Baltijos šalyse. Tai – puiki proga koncentruotai pamatyti dalelę Japonijos. Popkultūra, naujos tradicijos, audiovizualiniai ir šokių pasirodymai, Japonijos menas, madų šou ir japoniška virtuvė, spalvingi anime personažai ir persirengėliai užtvindo Vilniaus gatves. Ar prisijungsi?

„Danske Bank“ Vilniaus maratonas
Kada: rugsėjo 9, 2018
Kur: Startas Katedros aikštėje
EUR 3-54

Jei bėgiojate, išbandykite savo ištvermę ir jėgą su 14000 „Danske Bank“ Vilniaus maratono dalyvių. Įveikę distanciją medalį galėsite rodyti draugams visus metus. Nebūtina būti profesionalu, pasirinkite iš 42, 21, 10, 4,2 km  distancijų, apsiaukite bėgimo batelius ir pirmyn!

Comic Con Baltics
Kada: rugsėjo 15-16, 2018
Kur: LITEXPO, Laisvės pr. 5
Bilietai 12 EUR

Kasmetinė popkultūros šventė, kurios metu kalbėsitės su mėgstamiausiais kūrėjais, aktoriais ir režisieriais. Šiais metais net galėsite gauti Rick Cosnett („Vampyro dienoraštis“) ir „Janeshia Adams-Ginyard („Juodoji pantera“) aktorių autografus. Pradėkite galvoti, kokiu superherojumi būsite šiais metais, ir ruoškite savo kostiumą.

X tarptautinis fejerverkų festivalis „Vilniaus fejerija“
Kada: rugsėjo 22, 19:30 val.
Kur: Vingio parke
10,90 – 39,00 EUR

Pamatykite, kaip skambant įspūdingai muzikai dangus pražysta fejerverkais. Profesionalių pirotechnikų komandos iš viso pasaulio privers aikčioti iš nuostabos. Fejerverkai ir lazerių pasirodymai greitai išnyks ore, tačiau ilgam išliks atmintyje. Nepamirškite apsirengti šilčiau ir ateiti anksčiau, kad išsirinktumėte tobulą vietą.

Game On
Kada: lapkričio 2-3, 2018
Kur: LITEXPO, Laisvės pr. 5
EUR 19-56

Visiems mokslinės fantastikos ir įvairiausių žaidimų gerbėjams privalomas renginys! Gal šiais metais laimėsite geriausio kostiumo apdovanojimą? Išgirskite žaidimų profesionalų istorijų ir patirčių konferencijoje, susitikite su garsiausiais lietuvių kūrėjais, ar tiesiog žaiskite šimtus žaidimų.

Vilniaus galerijų savaitgalis
Kada: rugsėjo 6-9, 2018
Kur: Vilniaus meno galerijose
Nemokamas renginys

Vaikščiodami Vilniaus senamiestyje užsukite į meno galerijas, kurios vieną savaitgalį atveria savo duris paruošusios ypatingų parodų, pasirodymų, susitikimų su menininkais. Atraskite šiuolaikinį Lietuvos meną ir sužinokite daugiau apie šalį garsinančius menininkus.