Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

7 Vilniaus bėgimai

Kitoks savaitgalis mieste

VilniusMarathon 10

Savaitgalį gera išeiti į miestą atrasti dar nepažintų vietų ar susitikti su draugais. Tačiau šįkart siūlome ne eiti, o bėgti. Čiupkite šeimos narius, bendraminčius, kolegas, o gal išdrįskite išbandyti savo jėgas vienas viename iš Vilniaus bėgimo renginių. Jūsų laukia 7 medaliai, o tam, kad juos gautumėte, nereikia būti profesionalu ar vaikytis rekordų. Bėkite savo malonumui ir pamatykite miestą kitomis akimis.

Nesvarbu, ar esate vilnietis, ar miesto svečias, Vilnius bėgant jums atsivers naujomis spalvomis, o po renginio galėsite atgauti jėgas prisėdę lauko kavinėje, galbūt net su naujais draugais bėgikais. Nenorite bėgti gatvėmis? Bėgimo trasos driekiasi ir žaliose Vilniaus apylinkėse – šalia gražiausių Neries vingių ar maloniai vėsių miškų. Tad pasirinkite labiausiai tinkančius renginius ir… pasiruošt, dėmesio, marš!

1. „Nike We Run Vilnius“, gegužės 27 d., sekmadienis

Geriausias bėgimo sezono startas – didžiausias pavasario bėgimo renginys Vilniuje. Laiko dairytis po UNESCO pasaulio paveldo sąraše esančias miesto grožybes gal ir neturėsite, bet bėgti besikeičiančiomis gatvėmis – vienas malonumas. Trasų ilgis pritaikytas tiek pradedantiesiems, tiek profesionalams – galite rinktis 5, 10 ar 21,098 km distancijas. Paskatinkite dalyvauti ir vaikus – nubėgę 350 metrų jie dar ilgai galės didžiuotis prizais.

Kaina: 15-30 eurų
Tinkamas vaikams
Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.werunvilnius.lt

 

 2. „Moterų bėgimas“, birželio 16 d., šeštadienis

Prisijunkite prie tūkstančių moterų ir bėkite 5 km – tebūnie tai įkvėpimo ir drąsos simbolis. Šiuo bėgimu skleidžiama svarbi žinia apie krūties vėžį, siekiant paskatinti moteris labiau atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Kartu bėgti lengviau, tad pasikvieskite drauges, koleges, mamas, seseris. Kol bėgsite, vaikai galės prisijungti bėgti 200 metrų rungtyje ar smagiai leisti laiką vaikų zonoje. Kaina: 3-20 eurų Tinkamas vaikams Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.moterubegimas.lt

 3. „Trail bėgimas Kernavė-Vilnius“, birželio 16 d., šeštadienis

Jei mėgstate rimtesnius iššūkius, registruokitės bėgti 10, 42 ar net 82 km besikeičiančia miškų ir pievų trasa vaizdingais Neries slėniais. Besikeičiantys peizažai ir trasos paviršiai neleis nuobodžiauti – raižytas Neries pakrančių reljefas, įkalnės ir nuokalnės išbandys jūsų galimybių ribas. Ne kasdien pasigirsite, kad nubėgote nuo senosios iki naujosios Lietuvos sostinės. Į startą veš specialūs autobusai, tad priežasčių nebėgti tiesiog nėra.

Kaina: 8-38 eurai
Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.trailtaure.wixsite.com/kernavetrail

 

 4. „Vilniaus 100 km bėgimas“, liepos 16 d., šeštadienis

  Toks bėgimas – tik kartą gyvenime! Švęskite Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį bėgdami 100 km. Pasiryžę iššūkiui? Įveikite 50 ratų po 2 km miestiečių pamėgtame Vingio parke. Jei iššūkis per rimtas, rinkite 10 žmonių komandą ir dalyvaukite estafetėje 10 x 10 – kiekvienas nubėkite 10 km už Lietuvos laisvę, o paskui visiems rodykite istorinį medalį.   Kaina: 6-100 eurų Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.100kmrunning.lt

A post shared by 100kmRunning (@100kmrunning) on

 5. „Laukinis trail turas Vilniaus nakties miškas“, rugpjūčio 18 d., šeštadienis

Visiems nuotykių ieškotojams, negalintiems gyventi be adrenalino. Net jei esate patyrę bėgikai, naktinis bėgimas atskleis kitokią patirtį. 6, 14 ar 26 km trasos po naktinį Vilniaus mišką, kai bėgdami matysite tik tiek, kiek apšviečia galvos žibintai – nepakartojamas renginys. Tik nepasiklyskite – nepamirškite įkrauto telefono, trasos gpx ir, žinoma, galvos žibinto. Bėgti naktį nereiškia, kad reikės bėgti tamsoje.

Kaina: 9-25 eurai
Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.laukinistrail.weebly.com

 6. „XV Danske Bank Vilniaus maratonas“, rugsėjo 9, sekmadienis

Prisijunkite prie 14000 bėgikų ir įveikite kasmetinį Vilniaus miesto maratoną. Trasos parinktos pagal pasirengimo lygį – galite bėgti 10; 21,098 ar 42,195 km distanciją, o jei bėgsite su šeima ar norėsite, kad ir vaikai patirtų bėgimo džiaugsmą, galėsite rinktis 300 metrų, 3 ar 4,2 km trasas. Šis maratonas – puiki proga pasivaržyti rekordų siekiantiems profesionalams. Pabandykite pagerinti Vaidos Žūsinaitės 2:43:13 rekordą moterų kategorijoje ar Richard Rotich 2:21:15 rekordą vyrų kategorijoje.   Kaina 3-54 eurai Tinkamas vaikams Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.vilniausmaratonas.lt

A post shared by 15min.lt (@15minlt) on

 7. „EUROVAISTINĖ Kalėdinis bėgimas“, gruodžio 16 d., sekmadienis

Bėgikams Kalėdos ateina anksčiau. Geros emocijos, linksmi kostiumai ir puiki trasa Vilniaus gatvėmis – tikra Kalėdų dovanėlė. 43-iąjį kartą vykstančiame seniausiame Vilniaus bėgimo renginyje orą šildo tūktsančiai bėgikų. Nepamirškite Kalėdų Senelio kostiumo ir prisidėkite prie linksmuolių būrio. Termorūbai taip pat praverstų – šalčiausias bėgimas vyko 1979 metais ore tvyrant -30°C temperatūrai. Pasiruošę? Bėkite 3, 6 ar 12 km distanciją ir įkvėpkite Kalėdų dvasią miestui. Vaikai taip pat gali gerai praleisti laiką bėgdami 200 metrų.

Kaina: 9-18 eurų
Tinkamas vaikams
Sužinokite daugiau ir užsiregistruokite: www.kaledinisbegimas.lt

.

Norite pažinti kitokį Vilnių ar pasiruošti rimtesniems bėgimo renginiams? Prisijunkite prie „Capital Runners“ komandos trečiadieniais 18:30. Bėkite netradiciniais takais su smagia bendraminčių kompanija. Sužinokite maršrutus ir prisijunkite prie kitų bėgikų čia: www.facebook.com/capitalrunners

.