Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Aktyvios pramogos

segvilnius

Riedis (Segway)

Ar norite susipažinti su Vilniaus miestu linksmai ir dinamiškai? Čiupk elektrinį riedį ir naršyk po siauras Senamiesčio gatves. O jeigu keliauji su draugų grupe, užsakyk ekskursiją su riedžiu, – galėsi mėgautis Vilniumi ir pasivažinėjimu vienu metu. Ši transporto priemonė yra lengvai valdoma, užtenka 5 minučių instruktažo ir gali pats skrieti gatvėmis.

Super Segway
Extremedelight
Rentalita

uno-park

Nuotykių parkai

Jei ieškai būdų kaip aktyviai praleisti laiką gamtos apsuptyje, tuomet nuotykių parkai bus puikus pasirinkimas. Įsikūrę miškingose teritorijose netoli nuo Vilniaus centro, nuotykių parkai siūlo įvairaus sudėtingumo laipiojimo trasas bei skrydžius virš upės, kurie suteiks suteiks neužmirštamą adrenalino dozę!

Nuotykių ir pramogų parkai

citybee- facebook

City Bee

Jei ketinate praleisti keletą dienų Vilniuje ir norite aplankyti jo tolimesnius kampelius, tačiau nenorite rūpintis automobilio nuoma, puiki alternatyva bus City Bee. Atsisiųsk mobiliąją programėlę, užsiregistruok, surask artimiausią automobilį, paimk jį ir važiuok. Daugiau nei 80 nuomos stotelių automobiliui paimti ir palikti. Moki tik už nuomos laiką ir kilometražą.

citybee.lt

reidlentes-kablys

Riedlentės

Jei širdyje esi devyniasdešimtųjų vaikas ir tavo mėgstama transporto priemonė yra riedučiai, riedlentė ar ilgalentė (longboard), tai esi tinkame mieste. Savo bendraminčius gali surasti įvairiose miesto vietose ir užmegzti naujų pažinčių. Apsilankyk „Kablyje“ (skateparkas), prie Baltojo tilto, Vingio parke, Katedros aikštėje.

balionaiORO

Oro balionai

Ar bandei pažinti miestą iš paukščio skrydžio? Vilnius yra viena iš nedaugelio pasaulio sostinių, kur tai gali padaryti. Pasinerk į kelionę padebesiais kartu su profesionaliu oreiviu, pamatyk visai kitokį miestą bei jo apylinkes ir dalyvauk savo pirmo skrydžio krikštynose. Gera nuotaika garantuota.

Oro balionai

CycloCity

CycloCity

Eidamas mieste negali nepastebėti, kad ant kiekvieno kampo puikuojasi oranžiniai „CycloCity“ dviračiai. Jei labiau mėgsti minti pedalus nei vaikščioti, tai „CycloCity“ dviračiai skirti būtent tau. Net 37 nuomos taškai, išsibarstę Senamiestyje ir miesto centre, suteikia tau galimybę pažinti miestą dviračio ritmu.

cyclocity.lt

vilniausbaidares

Baidarės

Kaip sujungti romantiką ir aktyvias pramogas? Atsakymas aiškus – baidarės! Palik miesto šurmulį ir pasileisk miesto širdį kertančia Neries upe ir užsuk į kitą valstybę – Užupio respubliką, per kurią teka nedidelė Vilnelės upė.

Vandens pramogos Vilniuje

break room

Pabėgimų kambariai

Jei vaikystėje su draugais žaisdamas „Tiesa-Drąsa“ visada rinkaisi drąsą ir esi iššūkių mėgėjas, surink draugų komandą ir kartu pamiklinkite savo smegenis bandydami ištrūkti iš pabėgimo kambarių per 60 minučių. KGB kalėjimas, kosmoso laivas, išprotėjusi virtuvė, geografo kambarys ir daugybė kitų laukia Jūsų. Ar priimi iššūkį?

Pabėgimų kambariai