Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Aktyvios vasaros gidas po Vilnių

Laivas, Neris, upe

 

Vilnius – tai ne tik UNESCO įvertintas senamiestis. Vasarą būtina išbandyti aktyvesnes pramogas. Per miesto centrą teka Neris, o miestą supa ežerai – vandens pramogos neišvengiamos. O gal norisi įkvėpti miško oro ir pasivaikščioti pievomis. Pasirengęs nuotykiams?

Stok ant vandenlentės

Skrosk ežero bangas ant vandenlentės. Net jei tai pirmas kartas, netrukus jau skriesi kaip profesionalas. Vilniuje tavęs laukia keturi vandenlenčių parkai „Wake Way“, „WakeInn“,  „Wake Spot“ ir „Splash Wake Park“. Kainos prasideda nuo 15  eurų ir priklauso nuo pageidaujamo laiko. Pravartu rezervuoti vietą iš anksto, ypač geru oru. Prieš atvykdamas nepamiršk patikrinti vėjo prognozės – jei jis ypač didelis, parkai gali neveikti.

Laipiok medžių viršūnėmis

Jei vanduo – ne prie širdies, išbandyk ekstremalų laipiojimą „Belmonto nuotykių parke“. Stovėdamas medžio viršūnėje džiaukis įspūdingais atsiveriančiais vaizdais. Arba patirk 333 metrų skrydį. Čia įrengtos 6 skirtingo sudėtingumo trasos, todėl galėsi pasirinkti savo nuotykį. Vėliau apsilankyk Pavilnių regioniniame parke ir pasigrožėk Pūčkorių atodanga.

Šokinėk ant vandens

Aukštyn žemyn per kliūčių ruožą viename iš vandens batutų parkų „WaterInn“. Prisimink smagiausias vaikystės akimirkas – jos gali būti dar įspūdingesnės. Kas gali būti geriau nei karštą vasaros dieną šokinėti ant ežero. Parke visai šeimai daugybė skirtingų kliūčių ir atrakcionų.  Atvyk likus bent 45 min. iki starto, kad galėtum susipažinti su parko taisyklėmis. Už 10 eurų pramogausi 50 min.

Leiskis žemyn upe

Pamatyk Vilnių kitaip – leiskis Nerimi irklente. Tiks, net jei nemėgsti itin aktyvių pramogų – stovėk, klūpėk ar sėdėk ir grožėkis besikeičiančiais pakrantės vaizdais, kol neša upės srovė. „GoSUP“ siūlo tiek rytinius, tiek vakarinius turus. Už 17 eurų gausi visą reikiamą įrangą, instrukcijas ir nepakartojamas porą valandų ant vandens, o paskui gal net pasivaišinsi puodeliu „Taste Map“ kavos. Rezervuokis vietą – bus smagu net jei neturi draugų kompanijos.

Plauk baidarėmis miesto centre

Jei manai, kad irklentės – tinginių laisvalaikis, rinkis aktyvesnę pramogą ir plauk baidarėmis Nerimi ar Vilniaus apylinkėse. Mok praeiviams Neries pakrantėje, stebėk, ar nepamatysi paupyje bebrų šeimynėlės, prasilenk su laivais. Pasirink naktinį baidarių žygį Nerimi ir stebėk įspūdingą saulėlydį ir miesto šviesas. Trumpiausias atstumas už 10 eurų žmogui truks 2 valandas.

Mosuok golfo lazda

Kalneliai ir slėniai – puiki vieta žaisti golfą. Net jei nesi šio žaidimo profesionalas ir nori išbandyti pirmąjį smūgį, apsilankyk 18  duobučių „Europos centro golfo klube“. Čia įsikūrusi ir veikianti vaikų akademija. Golfo laukai įsikūrę tik pusvalandis kelio už Vilniaus, tad pakeliui aplankyk geografinį Europos centrą.

Keliauk raitomis

Išbandyk kitokį būdą judėti. Aplink Vilnių įsikūrę daugybė žirgynų, tad čia gali ne tik paglostyti žirgus, bet ir pajodinėti gamtoje – pamiškėmis, laukais. Rinkis privačias pamokas ar tiesiog grožėkis gamta iš karietos. Vaikų laukia smagūs turai poniais.

Atrask gamtos grožį

Pažintiniai pėsčiųjų žygiai – puiki proga atrasti Vilniaus apylinkių gamtos grožį: ežerus, miškus, regioninius parkus. Eik su grupe ar vienas – maršrutai gerai sužymėti, tad nepasiklysi. Jei norisi pasivaikščioti nekeliaujant iš miesto, rinkis Vingio parką ir sugerk liepų žiedų kvapą ar atsigaivink prie gamtos paveldo – Vingio parko šaltinio.