Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Aktyvus poilsis

Active Vilnius City Break

Rinkitės aktyvų maršrutą ir atraskite Vilnių iš oro ar plaukdami upe.

Baidare Vilnele ar Nerimi

Susiruošus į pramoginę kelionę baidare jus nuveš į starto vietą, kad galėtumėte baidare vingiuoti iki Baltojo tilto miesto centre. Varžykitės su draugais arba lėtai plaukite ir mėgaukitės Vilniaus pakrančių vaizdais – iš vandens miestas atrodo visai kitoks. Pasirinkite plaukimą srauniąja Vilnele ar plačių vingių Nerimi. Plaukimus organizuojančias įmones rasite čia.

Skriskite oro balionu

Vilnius – vienintelė Europos sostinė, kurioje galima palikti virš miesto centro oro balionu. Kiekvieno skrydžio metu skrisite virš Vilniaus senamiesčio, tad įspūdingos raudonų stogų ir siaurų gatvelių nuotraukos – garantuotos. Įprastai skrydis kainuoa apie 100 eurų, bet stebėkite paskutinės minutės pasiūlymus. Išsirinkite iš daugybės skrydžių pasiūlymų čia.

Laipiokite medžiais

Prisilieskite prie gamtos ir laipiokite medžių viršūnėmis ar skriekite lynu per Nerį antrame pagal dydį Lietuvoje nuotykių parke „Uno park“. Netoli centro patogioje vietoje Antakalnio miškuose įsikūręs parkas – puiki vieta aktyvioms pramogoms net ir tiems, kurie bijo didelio aukščio – čia trasą galėsite pasirinkti pagal savo iššūkių lygį.

Apskriekite Vilnių dviračiu

Pasinaudokite dviračių nuoma „Cyclocity“ ir riedėkite oranžiniu dviračiu Vilniaus gatvėmis. Kelionės iki 30 min. – nemokamos, beliks nusipirkti abonementą, kurio kaina nuo 2,90€. Jei rinksitės abonementą tik dienai ar kelioms, bus nuskaičiuotas 159 € užstatas, kurį jums grąžins pasibaigus terminui. Tad imkite dviratį ir lėkite po gražiausias Vilniaus vietas.

Dalyvaukite „Vilnius Challenge“ iššūkyje

Birželio 2 d. Vilniuje vyks didžiausios multisporto varžybos pasaulyje. Kasmet jose dalyvauja apie 1000 iššūkių nebijančių žmonių. Nors teks išlieti daug prakaito, šis renginys – unikalus būdas pamatytų Vilnių kitu kampu. Vaizdingomis Vilniaus vietomis teks bėgti, minti dviratį, plaukti, laipioti ir dar daug visko. Meskite sau iššūkį.

Atsipalaiduokite spa

Geriausias būdas pailsėti ir atgauti jėgas po ilgos dienos – pasinerti į spa malonumus. Nuo paprastų masažų iki egzotinių procedūrų – Vilniaus spa centrai ir salonai gali pasiūlyti viską. Išsirinkite iš daugybės pasiūlymų čia.

Užkąskite „Mano guru“

Jei norite sveiko maisto, pramintais takais keliaukite į kavinę „Mano guru“. Išsirinkite iš daugybės rūšių salotų ir sėdėdami prie lango stebėkite miesto bruzdesį.

Pasilepinkite vakariene

Viena populiariausių vakarienės vietų – restoranas „Time“, kuriame galima paragauti išskirtinių patiekalų. Ieškantiems naujų vietų ar sekantiems virtuvės šefų darbus rekomenduojame apsilankyti ir pasilepinti gurmaniška vakariene.