Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

„Loftas Fest“: festivalis miesto širdyje

loftas-fest

„Loftas Fest“ klausykis muzikos miesto ritmu

Vilnius rudens sezoną pradeda su trenksmu – rugsėjo 7-8 d. vyks „Loftas Fest“. Tai ne įprastas festivalis. „Loftas Fest“ – vienintelis miesto festivalis Baltijos šalyse, tad palapine rūpintis nereikės. Tiesą sakant, gali būti, kad dvi paras visai nemiegosite.

Pasiruošę šėlti? Jūsų ausis užlies 5(!) elektroninės ir roko muzikos scenos. Pagrindinėje scenoje pasirodymus rengs garsiausios lietuvių ir užsienio muzikos žvaigždės, tokios kaip electroclash pradininkas DJ Hell, kūręs muziką madų pasirodymams, filmams ir parodoms.

Scenoje „What’s Next in Music?“ pasirodys daugiau nei 30 intriguojančių ir daug žadančių naujų talentų iš Europos. Čia jų proga rasti naujų klausytojų ar būti atrastiems prodiuserių bei įrašų studijų.

Tačiau „Loftas Fest“ – ne tik muzikos festivalis. Apsilankykite meno scenoje ir atviroje jaunų šiuolaikinių menininkų parodoje. Nebadaukite – gatvės maisto kiemelyje laukia daugybė pasirinkimo. Nepasivarginkite paieškoti svajonių plokštelės turguje. Sutemus žiūrėkite filmus ir šėlkite iki paryčių. Viską pakartokit kitą dieną.

Visos programos dar teks palaukti, bet ilgai nežiopsokite ir dairykitės ankstyvų bilietų. Šiais metais į festivalį bus galima įsigyti skirtingus bilietus – vienas bilietas į festivalį, o kitas – į pasirodymus pagrindinėje scenoje.

Atsiminkite!

Data: rugsėjo 7-8 d.

Location: LoftasŠvitrigailos g. 29, Vilnius

Kaina: bus patikslinta