Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Aktyvus laisvalaikis

8129878_origOrientacinis žaidimas po Vilniaus senamiestį

Kviečiame smagiai praleisti laiką ir pažinti miestą sprendžiant galvosūkius ar ieškant atsakymų aplink Jus esančiuose objektuose. Užduotims spręsti reikės pasitelkti sumanumą ir išmaniuosius įrenginius.

Orientacinis žaidimas vyks Rugsėjo 27-30 dienomis. Žaidimas prasidės Vilniaus turizmo informacijos centre Pilies g. 2, nuo 9 iki 18 val.

Subūrę komandą (nuo 1 iki 5 žmonių) ir sugalvoję jai vardą, atvykite ir gaukite užduotis, kurias išsprendę sužinosite įdomių faktų ir netgi laimėti prizų!

Renginys Facebook tinkle

.

 Ekskursijos paspirtukais

Vasarą smarkiai išpopuliarėjusi transporto priemonė puikiai tinka ir  miesto pažinimui. Profesionalūs gidai parodys sklandžiausiai pravažiuojamas ir įdomiausias Vilniaus vietas. Kviečiame čiupti savo paspirtukus ir atlėkti į ekskursijas po senąjį Žvėryną ir meniškąjį Užupį.Ekskursija paspirtukais 2

Rugsėjo 27 d. 17:30 Ekskursija paspirtukais po Žvėryną – Registracija

Rugsėjo 28 d. 18:00 Ekskursija paspirtukais po Užupio rajoną – Registracija

Rugsėjo 29 d. 11:00 Ekskursija paspirtukais po Žvėryną – Registracija

Rugsėjo 29 d. 12:00 Ekskursija paspirtukais po ŽvėrynąRegistracija

.

.

rent_dviratukas-32Ekskursijos dviračiais

Vilnius garsėja savo senamiesčiu, tačiau miestas turi daugiau ką pasiūlyti miesto svečiams. Pasileisime dešiniuoju ir kairiuoju Neries krantu apžiūrint istorinius, kultūrinius ir gamtinius objektus. Taip galėsite išbandyti dar neatrastas Vilniaus puses. Čia pat turime kalnų dviračiams tinkamų trasų!

Vietų skaičius ribotas iki 20 asmenų, tad būtina registracija. Jei neturite dviračio – nieko baisaus! Ekskursijų dviračiais organizatorius “Velo takas” šia proga suteiks dviračius nemokamai!

Rugsėjo 28 d. 16:00 “Gamtinė ekskursija iki Verkių dvaro parko”  – Registracija baigta

Rugsėjo 29 d. 10:00 “Gamtinė ekskursija iki Verkių dvaro parko” Registracija baigta

Rugsėjo 29 d. 15:00 “Ekskursija kalnų dviračiais”Registracija

Rugsėjo 30 d. 10:00 “Gamtinė ekskursija iki Verkių dvaro parko”Registracija