Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Skaniausias maistas po atviru dangumi „Open Kitchen“

maironio

Šiltuoju sezonu penktadieniais ir šeštadieniais nuo 11:30 iki vakaro Tymo turguje rikiuojasi maisto furgonėliai, iš pavėsinių vilioja įvairiausi kvapai, eilėse vilnija alkanų pirkėjų klegesys. „Open Kitchen“ – maisto turgaus po atviru dangumi fenomenas jau skaičiuoja penktąjį sezoną, o restoranų ir lankytojų tik daugėja.

Visiems žinoma, kad gamtoje ne tik labiau norisi valgyti, bet ir viskas skaniau.  „Open Kitchen“ – daugybė nuolat dalyvaujančių restoranų, tačiau čia galite aptikti ir netikėtų svečių, savo jėgas norinčių išbandyti naujų šefų, šeimos verslų ar naujų restoranėlių. Čia rasite ir sveiko, ir greito, ir sveiko greito maisto: makaronai, salotos, troškiniai ir falafeliai rungtyniauja su dešrainiais, viščiukų sparneliais ar blynais. Vegetarai ir veganai taip pat neliks nuskriausti.

Bet į „Open Kitchen“ verta užsukti ne tik pavalgyti. Čia susitinka draugai, o savaitgalio vakarus įsitaisę ant pievelės, stebėdami vaikų žaidimų aikštelę, mielai leidžia tėvai su vaikais. Vakarais nuo 18 val. linksmą atmosferą kuria lietuviškos muzikos grupės. Kiekvieno savaitgalio restoranų ir grupių sąrašą rasite www.openkitchen.lt Užsukite užkąsti, likite atsikvėpti nuo greito miesto tempo.

Darbo laikas: 11:30 – 24:00, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį.

Vieta: Aukštaičių / Maironio g., Tymo turgus.