Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius žiemą: jaukios pramogos ir malonūs atradimai

VMS_1340

Pasidovanokite dovaną – žiemos atradimus Vilniuje. Susikurkite šventę ragaudami ypatingų patiekalų, tyrinėdami gamtą mieste, įsijausdami į šiuolaikišką Kalėdų dvasią, leisdamiesi į nuotykius lauke ar tiesiog tingiai poilsiaudami. Prisiminkite šią žiemą kaip stebuklą mieste. Net jei šalta, čia išties fantastiška.

Linksminkitės gryname ore

Prisiminkite vaikystės džiaugsmą, kai leisitės nuo Liepkalnio trasų slidėmis ar rogutėmis. Pailsę ir raudonais žandais prisėskite šalia įsikūrusios kavinės terasoje ir stebėkite, kaip virš galvos leidžiasi lėktuvai, o prieš akis nuo aukščiausio Vilniaus taško atsiveria įspūdingos panoramos.

Atlikite tobulą suktuką ant ledo Lukiškių aikštėje įsikūrusioje čiuožykloje su vaizdu į nuostabią Senamiesčio architektūrą. Jei šaltukas paspaudė rimčiau, nepatingėkite nukeliauti iki Trakų ir pačiuožinėti ant Galvės ežero – jūsų laukia tikriausiai romantiškiausias vaizdas į Trakų salos pilį.

Sušilkite viduje

Kas ieško prabangių restoranų, kas – puodelio kavos, o jūs ieškokite širdį šildančios kompanijos. Užsukite į kačių kavinę „Cat Cafe Vilnius“ ir jums draugiją palaikys net 15 kačių, puikus maistas ir garuojanti kava – jei turite „Vilnius City Card“, džiaugsitės nuolaida. Esate alergiški katėms? Ženkite vos kelis žingsnius ir apsilankykite kaimynystėje įsikūrusioje „Girtoje bitėje“. Čia paragausite primiršto, tačiau ypatingai gardaus, tradicinio midaus ir karštųjų gėrimų.

Tapkite švenčių dalimi

Kalėdų tradicijos panašios visame pasaulyje, tačiau šiais metais šiuolaikinės Kalėdos gimsta  Vilniaus geležinkelio stotyje – „Šv. Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis“. Čia jus nustebins nekasdieniškos patirtys – paragaukite karšto šokolado ar šokoladinio alaus autentiškame aštuntojo dešimtmečio vagone, prisėskite vagone-restorane ir suvalgykite kepto rakletė sūrio. Dovanų ieškokite stotyje įsikūrusioje mugėje, kur prekiauja talentingi dizaineriai ir gatvės meno kūrėjai. O vakare mėgaukitės šiuolaikinio meno pasirodymais.

Jei ieškote labiau tradicinių pramogų – užlipkite į Katedros varpinę ir pamatykite vieną įspūdingiausių Kalėdų eglučių Europoje kitu rakursu. Nustebsite – atsivers tikras Kalėdų stebuklas – eglutė pavirs laikrodžiu.

Atraskite naujų skonių

Pasisemkite idėjų šeimos kalėdiniam stalui, apsilankę naujajame restorane „Nineteen18“. Čia susipažinsite su netikėtais skoniais tik iš lietuviškų produktų. Rezervuokite staliuką iš anksto – jų tik 27. Naujuosius metus sutikite viešbutyje „Kempinski“ – jūsų laukia septynių patiekalų vakarienė su suderintais vynais, gyva muzika ir pašėlęs vakarėlis. Pirmąjį 2019 metų rytą sutikite tingiai – užsukite į „Kempinski“ vėlyvų pusryčių su blynais, ikrais ir putojančiu vynu.

Leiskite sau tingėti

Neskubėkite keltis iš lovos – vėlyvieji pusryčiai pradžiugins restorane „Stebuklai“ – čia lėkštėse puikuojasi tiesiog magiški Benedikto kiaušiniai ir kiti stebuklingi skoniai. Amerikietiškų tradicinių pusryčių su stirta blynų ar vaflių ir įvairiausiais omletais ieškokite „Town“. Kai jau manysite, kad geriau ir būti negali, šokite į šiltą baseiną, mėgaukitės atpalaiduojančiu masažu ar garų vonia „Kempinski“ viešbutyje ar „Forum Palace“. Mėgaukitės ramia popiete ir galvokite apie malonumus.

Susikurkite geriausią dieną Vilniuje!