Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kalėdinis apsipirkimas Vilniuje

Mažai kas prilygsta tam jausmui, kai žinai, jog ruošiama dovana tikrai patiks brangiam žmogui. Kad sutaupytum laiko, ypač svarbu susidaryti planą, kur eiti, kadangi gruodį dovanų ieško visas miestas. Šis trumpas gidas padės sužinoti apie pagrindines kalėdinio apsipirkimo vietas Vilniuje.

Populiarios kalėdinės mugės

Be miesto centre vyksiančių tradicinių Kalėdų mugių, šiemet Vilnius pasiūlys ir kelias kitas, kuriose rasi neeilinių dovanų. Gruodžio 9 d. „Litexpo“ duris atversianti Didžioji Kalėdų mugė žada patenkinti visus kalėdinio apsipirkimo poreikius. Po jos Vinco Kudirkos aikštėje lankytojų lauks Dizaino skveras. Gruodžio 12-17 d. tai bus geriausia vieta įsigyti lietuvių dizainerių ir menininkų kūrinių.

Kablio Pop Up Market“ vyks gruodžio 16 d. Ši mugė po vienu stogu suburs lietuviškus aprangos ir aksesuarų prekių ženklus, interjero detalių gamintojus, menininkus ir kavines. O prieš pat Kalėdas, gruodžio 21-23 d. „Lofto Uptown Christmas“ pasiūlys įsigyti kokybiškų ir originalių dovanų dar nespėjusiems to padaryti.

.

Lietuviško dizaino parduotuvės

Norėdamas nusipirkti ką nors ypatingo ir pagaminto Lietuvoje, užsuk į vieną parduotuvių, prekiaujančių lietuvių dizainerių gaminiais. „Locals.lt“ yra puiki vieta pradėti – čia vienoje erdvėje rasi virš 50 Lietuvos kūrėjus atstovaujančių prekių ženklų. „Baltas miškas“ yra panašios koncepcijos parduotuvė, kurioje yra ir prekių iš kitų Baltijos šalių. „Baltai“ – lietuviškas prekės ženklas, kuriantis etno stiliaus įkvėptus drabužius iš natūralių audinių. Jei rankų gamybos natūralios žvakės ir namų kvapai skamba kaip gera dovana, ieškok „Smells Like Spells“ gaminių. O „Aukso avis“ padės išsirinkti rankų gamybos papuošalų ar namų puošybos elementų.  

.

Prekybos centrai

Tai ko gero populiariausios vietos ieškoti kalėdinių dovanų, kadangi per trumpą laiką galėsi aplankyti daug parduotuvių. „Europa“ ir VCUP yra įsikūrę šalia – juose rasi platų prekių ženklų pasirinkimą ir kiekvieno kišenei įkandamų dovanų.

O trys didžiausi miesto prekybos centrai – „Panorama“, „Ozas“ ir „Akropolis“ – pasiūlys nusipirkti sezoninių skanėstų, rasti dovaną bet kuriam skoniui ar tiesiog pasisemti įkvėpimo smagioms dovanų idėjoms.

A post shared by OZAS (@ozaslt) on

.

Parduotuvių gatvės

Verta užsukti ir į miesto centre esančias gatves. Šventiškai pasipuošusio Gedimino prospekto parduotuvės yra ko gero populiariausia vieta ieškoti dovanų. Joms nenusileidžia ir Pilies gatvė, kurioje galima rasti suvenyrų ir rankų gamybos prekių – pirštinių ir kepurių. Jei ieškai ko nors neįprasto, prasieik Savičiaus ir Stiklių gatvėmis. Jose esančios mažos parduotuvės parduoda viską nuo stilingų dėvėtų drabužių iki prabangių mados prekių ženklų – beliks išsirinkti tai, kas privers brangų žmogų šypsotis.