Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Visos šeimos Kalėdos

Teisinga būtų sakyti, kad niekas nelaukia Kalėdų labiau, nei vaikai. Per šias šventes, pasileiskite į nuotykį Vilniuje bei aplankykite ypatingas vietas, kurios paliks šypsenas visos šeimos veiduose.

Kalėdų eglutės įžiebimas

Didi diena yra gruodžio 1. Jau keliolika metų Vilnius kuria dirbtines egles, užuot vežęs jas iš miško. Kiekvienais metais pagrindinė miesto eglė vis kitokia, tad su čiupkite termosus su arbata bei ateikite pažiūrėti į šių metų kūrinį. Įžiebimo metu vyks ir šventinis koncertas.

Kalėdų traukinukas

Nykštukų vairuojamas Kalėdų traukinukas riedės Vilniaus gatvėmis nuo gruodžio 1 iki sausio 7 d. Jis jau spėjo tapti neatsiejama švenčių dalimi, į kurią žiūrima labai rimtai – jo grafiką rasite net oficialioje Vilniaus viešojo transporto eismo tvarkaraščių svetainėje.

A post shared by DELFI.lt (@delfilietuva) on

Kalėdinė 3D pasaka

Keturias naktis, tarp gruodžio 25 ir 28 d., Vilniaus arkikatedros siena taps drobe, ant kurios sužibs 3D Kalėdinė pasaka. Pasirodymo metu penkiolikai minučių bus išjungti aplinkinių gatvių žibintai ir visi žiūrovai netrukdomi galės pasinerti į žiemos pasakos vaizdus. Tai ko gero mėgstamiausias vaikų renginys, į kurį mažieji žiūrovai dažnai ateina daugiau nei vieną kartą.

Atsisveikinimas su Kalėdų eglute ir šventėmis

Sausio 6 d. mokytojų namuose tradiciškai žymima žiemos švenčių pabaiga. Vyksta atsisveikinimas su Kalėdų eglute, kurį lydi smagių veiklų kupina programa. Čia vaikai gali atlikti užduotis ir dalyvauti žaidimuose bei laimėti „Gero vaiko pažymėjimą“ – šis puikiai pravers per kitas šventes, kai Kalėdų Seneliui reikės įrodyti, jog esi vertas dovanos.

A post shared by DELFI.lt (@delfilietuva) on

Žaislų muziejus

Prieš tai, kai šventinė nuotaika užleis vietą kasdienybei, kviečiame užsukti į Vilniaus Žaislų muziejų. Vaikams čia neabejotinai patiks, bet ir suaugę galės rasti ne vieną progą prisiminti vaikystę – šis muziejus nėra skirtas vien mažiesiems.

A post shared by Lina Ka (@doliuka) on

 

.