Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kalėdos Vilniuje 2019

VMS_1389_siauraAtsidurkite Kalėdų pasakoje – šventiškos šviesos, įspūdinga Kalėdų eglutė, koncertai, teatrų pasirodymai, išskirtinės gurmaniškos patirtys Vilniuje padės sukurti geriausią kalėdinę atmosferą. Vaikščiodami siauromis snieguotomis Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, stabtelėdami kalėdinėse mugėse ir klausydamiesi įspūdingų koncertų pajusite, kaip apima šventinė nuotaika ir laukimo džiaugsmas. Tad kokią Kalėdų pasaką pasirinksite?

PASIRUOŠKITE KALĖDOMS VILNIUJE

Ką pamatyti? Ko paragauti? Suplanuokite savo kalėdinį stebuklą Vilniuje. Čia rasite kelis pasiūlymus, kaip puikiai praleisti vakarus, ką smagaus nuveikti, ką naujo atrasti ir, žinoma, kur rasti įdomiausių kalėdinių dovanų.

3_Vilnius_Christmas_Tree_photo_by_Saulius_Ziura

PAMATYKITE KALĖDAS IŠ VIRŠAUS

Pamatykite Kalėdų eglutę iš viršaus. Pakilkite virš kasdienybės, pasidovanokite įspūdingą snieguoto Vilniaus reginį iš oro baliono, mėgaukitės tobulu saulėlydžiu ar paragaukite kokteilio 165 metrų aukštyje. Atraskite aukščiausius miesto taškus, iš kurių atsiveria gražiausi vaizdai.

Daugiau

VMS_0416

APLANKYKITE KALĖDINES MUGES

Užuodžiate cukruotus riešutus ir karštą šokoladą? Taip kvepia Kalėdų mugės, kuriose gausu įdomybių. Tradicinių kalėdinių pramogų ir vaišių rasite mugėse Katedros ir Rotušės aikštėse, o modernių ir stilingų Kalėdų ieškokite mažesnėse madingose lietuviško dizaino mugėse.

Daugiau

Uptown (2)

 PASIRŪPINKITE KALĖDINĖMIS DOVANOMIS

Šiais metais pelnykite geriausio Kalėdų Senelio titulą! Pramogaujant mieste dovanomis pasirūpinti ypač paprasta. Atraskite geriausias dovanų vietas draugams užsienyje, madingų drabužių ir originalių papuošalų parduotuvėles, natūralios kosmetikos ir netradicinio maisto krautuvėles. Sužinokite, kur įsikurs dizainerių mugės ir kalėdiniai miesteliai.

Daugiau

 Vilniaus Fejerija

 ATŠVĘSKITE NAUJUOSIUS METUS

Nebūtina važiuoti kažkur toli, kad Naujuosius metus atšvęstumėte įsimintinai. Įspūdingi pasirodymai, stebinančios vakarienės, gražiausi fejerverkai ir vakarėlis iki pat ryto gali tęstis Vilniuje. Pasitikite 2019 m. naujomis patirtimis.

Daugiau

VMS_0508

KLAIDŽIOKITE PO KALĖDINĮ MIESTĄ

Atraskite paslaptingiausius Vilniaus kampelius ir išgirskite netikėtų sostinės istorijų vaikščiodami gatvelėmis su gidu. Kalėdinėje ekskursijoje susipažinkite su Kūčių burtais, ženkite Lietuvos šimtmečio takais, nusileiskite į požemius, o energijos pasisemkite ragaudami kavą.

Daugiau

1_Vilnius_Christmas_Tree_photo_by_Saulius_Ziura

PAJUSKITE KALĖDŲ DVASIĄ

Kalėdos tarsi užvaldo Vilnių nuo gruodžio 1 d. Įvertinkite naująją Kalėdų eglutę, pasivažinėkite kalėdiniu traukinuku, aplankykite tradicines muges ir pasigrožėkite švytinčiu Vilniumi. Pamatykite kalėdinio sezono renginių programą ir susiplanuokite savo Kalėdas.

Daugiau

Uptown (1)

MĖGAUKITĖS ŠVENTINE VAKARIENE 

Pasirengę skonių fiestai? Paragaukite neįprastų, originalių patiekalų įvertintuose restoranuose ar maisto turguose. Susipažinkite su mažųjų daryklų alaus kultūra, paragaukite geriausios kavos mieste, ar įsigykite produktų Kalėdų stalui. Sužinokite, ko gurmaniško tikėtis kalėdiniame Vilniuje.

Daugiau

Filharmonija

ĮVERTINKITE KULTŪRINĘ PROGRAMĄ

Per kalėdinį sezoną tradicine muzika skamba visos Vilniaus gatvės. Mieste šventiniu laikotarpiu puikiai sugyvena ir šiuolaikinė kultūra, ir tradicijos. „Spragtukas“ ir karštas šokoladas Operos ir baleto teatre, nacionalinio orkestro pasirodymai ir dažais kvepiantis modernaus meno muziejus „Mo muziejus“. Veiksmo mieste netrūks.

Daugiau

mojuoja2

DŽIAUKITĖS KALĖDOMIS SU ŠEIMA

Kalėdos – stebuklingas metų laikas visiems mažiesiems, todėl Vilniuje netrūksta renginių, įdomių visai šeimai. Nepamirškite apžiūrėti šventines dekoracijas pro kalėdinio traukinuko langą, stebėti ypatingą pasaką, susišildyti arbata ir pasidaryti nuotraukų į šeimos albumą.

Daugiau

KALĖDŲ RENGINIAI VILNIUJE 2018

Vilniaus koncertų salės prisipildo šventinės muzikos, o miesto gatvėse dūzgia mugės – raskite tinkamiausių pramogų ir išeikite į miestą. Tikėkimės, Kalėdos pradžiugins sniegu, tačiau ir be jo miestas spinduliuoja Kalėdų dvasią.

Visi kalėdiniai renginiaiCapture Oficiali Vilniaus Kalėdų programa

KALĖDOS VILNIUJE – SVARBI INFORMACIJA

 • DARBO LAIKAS
  • Valstybinių švenčių išvakarėse muziejai uždaromi 1 val. anksčiau. Per Kūčias ir Kalėdas muziejai neveikia. Tik keli muziejai veiks sausio 1 d. – informacija apie darbo laiko pasikeitimus bus paskelbta lapkritį ir gruodį.
  • Restoranai per dažnai nedirba per Kūčias, Kalėdas ir sausio 1 d. Tačiau pagrindinėse miesto gatvėse daug vietų pasiūlys skanaus maisto.

  Turizmo informacijos centrų darbo laikas:

  • Gruodžio 24 d., Kūčios – veiks du centrai: Pilies g. 9:00-16:00, Vilniaus oro uoste 10:00-16:00
  • Gruodžio 25, Kalėdos – uždaryta
  • Gruodžio 26, Kalėdos – veiks du centrai: Pilies g. 10:00-16:00, Vilniaus oro uostas 10:00-16:00
  • Sausio 1 d., Naujieji metai – uždaryta

  KALĖDINIS TRAUKINUKAS

  Gruodžio 1, 2018 – sausio 7, 2019. Traukinuko stotelė – priešais katedros aikštę.

  PARDUOTUVIŲ DARBAS KALĖDŲ DIENĄ

  • Per Kūčias didžioji dalis parduotuvių užsidaro anksčiau.
  • Dideli prekybos centrai dažnai veikia per Kalėdas, tačiau darbo laikas gali būti sutrumpintas. Visi pagrindiniai Vilniaus prekybos centrai – AkropolisOzasPanoramaEuropa– skelbia darbo laiką šventiniu laikotarpiu savo tinklalapiuose.

  VIEŠASIS TRANSPORTAS VILNIUJE PER KALĖDAS

  • Gruodžio 24, 25, 26 ir sausio 1 d. viešasis transportas laikysis sekmadienio ir šventinių dienų grafiko – važiuos truputį rečiau nei įprasta. Tikslius laikus rasite stops.lt