Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Jaukios vietos žiemos vakarui Vilniuje

cosy vilnius

Gražių vaizdų Vilniuje galima rasti visais metų laikais. Tačiau tyrinėjant miestą žiemą būtina žinoti apie jaukias vietas, į kurias užsukęs galėsi pailsėti, užkąsti ir sušilti. Šis trumpas gidas padės jas rasti.

Paragauk vilnietiškų desertų

Apsilankyk „Džiugo“ kavinėje ir paskanauk iš lietuviško sūrio pagamintų desertų, kurie puikiai tiks prie kavos ir pakels nuotaiką. Arba stabtelk „Holy Donut“ ir nusipirk „Vaidilutę“ – spurgą su salyklu, medumi ir sėklomis. O jei norėtum paragauti deserto, kurį žino kiekvienas vilnietis, „Rūtos“ parduotuvėje nusipirk medaus torto.

Pasimėgauk šiltu arbatos puodeliu

Chaika“ – miestiečių ypač mėgstama vieta. Ši kavinė įsikūrusi mažame name pačioje senamiesčio širdyje ir turi ypatingą atmosferą. Būdamas Užupyje, užeik į „Kmyninę“. Čia rasi tradicinių saldėsių ir visame pasaulyje žinomų desertų. O naudotų knygų knygynas „Mint Vinetu“ turi ir mažą kavinę, kuri yra puiki erdvė tyloje atsipalaiduoti su arbata ir gera knyga.

Užkąsk ir atgauk jėgas

Padaryk trumpą petraukėlę ir pasistiprink puikiais užkandžiais vienoje iš vilniečių dažnai lankomų vietų. „Pinavija“ prekiauja kibinais ir desertais. „Beigelistai“ pasiūlys kokybiškų beigelių su įvairiais priedais. Ypač džiugina mintis apie pyragą ar blynus? „Pilies kepyklėlėje“ kepa tokius, kurie tirpsta burnoje.

Dienos pabaigai – gera vakarienė

Jei ieškai kulinarinio potyrio, apsilankyk „Ertlio name“. Šis senamiestyje esantis restoranas ruošia istorinės lietuviškos virtuvės patiekalus. Užupio „Sweet Root“ puikiai tiks norintiems paragauti sezoninio maisto, o dar daugiau pasiūlymų vakarienės vietai rasi geriausių Vilniaus restoranų sąraše.

 

A post shared by @ertlio_namas on