Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Kitokios Kalėdos

Kalėdos gali apsieiti be tradicijų ir klišių, jei tik tokia šventė tau labiau prie širdies. Šiemet Vilniuje rasi renginių, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti ne visai tinkami šventiniam laikotarpiui. Jie taps puikia vieta paįvairinti kalėdinių atostogų veiklas:

Lietuvos dizainerių Kalėdinės mugės

Neįprastų dovanų idėjų rasi mugėse, kuriose savo gaminius pristatys Lietuvos dizaineriai. „Dizaino skveras“ Vinco Kudirkos aištėje, „PopUp Market“ Kablyje ar „Last Minute Market“ Lofte pasiūlys dovanų, kurios tiks net išrankiausiems.

Kalėdinis bėgimas

Gruodžio 17 d. miestiečiai rikiuosis prie Kalėdinio bėgimo starto linijos. Šis renginys yra tradicija, besitęsianti nuo 1975 m. Prisijunk prie bėgikų ir įveik vieną iš 3 siūlomų distancijų. O jei palenktyniauti norėtų ir mažieji šeimos nariai, juos gali užregistruoti į 200 metrų „Nykšukų bėgimą“.

Lofto Kalėdinis koncertas

Loftas yra populiariausia Vilniaus renginių vieta, įsikūrusi buvusios gamyklos teritorijoje. Tradiciškai, Loftas siekia surengti kitokį šventinį koncertą, kuris gali pripildyti žiūrovus Kalėdų dvasios ne ką prasčiau, nei visi kiti. Sek naujienas jų tinklapyje, kur jau greitai bus paskelbta informacija apie šių metų kalėdinį pasirodymą.

 

Vilniaus alaus festivalis

Gruodžio 1-2 d., 35 bravorų atstovai iš 14 šalių susirinks po Lofto stogu tam, kad visiems norintiems pristatytų savo amatą. Užsuk paskanauti alaus, pabendrauti su aludariais ir sužinoti daugiau apie šį gėrimą renginio metu vyksiančiose paskaitose.

.