Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

KLAIDŽIOKITE PO KALĖDINĮ MIESTĄ

2017 Vilnius Christmas Tree 17Pasiklyskite Vilniuje – atraskite paslaptingiausius miesto kampelius ar išgirskite netikėtų sostinės istorijų vaikščiodami gatvelėmis su profesionaliu gidu. Kalėdinėse ekskursijose nusileiskite į požemius, išsiaiškinkite lietuviškus Kūčių burtus, ženkite Lietuvos šimtmečio takais, o keliaudami pagal geros kavos žemėlapį, energijos pasisemsite ragaudami gardžios šviežiai paskrudintos kavos.

Kalėdinė ekskursija

Net mažiausiems dalyviams nebus nuobodu klausytis stebuklingų Vilniaus istorijų, išmokti Kūčių burtų, ragauti gardžių šventinių vaišių ir aplankyti Kalėdų dvasia užburiančių Vilniaus vietų.

Istorinės ekskursijos

Barokinė Vilniaus architektūra žavi tiesiog einant gatve, tačiau mieste, kurio istorija prasidėjo 1323 m., slypi kur kas daugiau nei UNESCO įvertintas išorinis senamiesčio grožis. Pastatuose slypi ilga svarbiausių įvykių istorija, garsių žmonių gyvenimai ir skirtingų kultūrų samplaika. Vaikščiodami ieškokite Viduramžių likučių, sužinokite apie žydų paveldą, ženkite Lietuvos šimtmečio takais, pažvelkite į istorinį geležinės uždangos laikmetį ar nusileiskite į katedros ar rotušės požemius ir atraskite ten slypinčius lobius.

Maisto ir gėrimų ekskursijos

Pasinaudokite išskirtine proga pamatyti, kaip verdamas alus, kaip gaminamas šokoladas, paragaukite autentiškų patiekalų, kuriais mėgavosi didieji Lietuvos kunigaikščiai. Pakvieskite prisijungti ir draugus ir kartu skaniai praleiskite laiką.

Teminės ekskursijos

Pasijuskite BBC serialo „Karas ir taika“ aktoriais žengdami gatvelėmis, kur buvo filmuojamas šis epas. Sekite Kristinos Sabaliauskaitės „Silva Rerum“ herojų pėdsakais. Išgirskite garsiausių Vilniaus meilės istorijų ar leiskite į vakarinį Vilnių jus vesti vaiduokliams.

Gatvės meno maršrutas

Vaikščiodami po miestą nepamirškite dairytis – nemažai pastatų dailina ypatingi gatvės meno piešiniai. Ar žinote, kur rasti Frida Kahlo? Jau turite nuotrauką prie Donaldo Trumpo ir Vladimiro Putino? O ar jau pastebėjote italų menininko „Millo“ kūrinį? Gatvės menas gyvas, tad kaskart galite atrasti kažką naujo.