Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

ATŠVĘSKITE NAUJUOSIUS METUS

VMS_1340Nebūtina važiuoti kažkur toli, kad Naujuosius metus atšvęstumėte įsimintinai. Įspūdingi pasirodymai, stebinančios vakarienės, gražiausi fejerverkai ir vakarėlis iki pat ryto gali tęstis Vilniuje. Pasitikite 2019 m. naujomis patirtimis.

Praleiskite vakarą kultūros renginyje

Apsilankyti koncerte prieš einant švęsti Naujųjų metų – tai tikra vilniečių tradicija. Pasirinkimo netrūksta: gruodžio 31 d. vakare pasirodymai vyks Nacionaliniame operos ir baleto teatre, Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Vaidilos teatre bei Vilniaus kongresų rūmuose. Pasirūpinkite bilietais iš anksto, nes tikėtina, kad įpusėjus gruodžiui jie jau bus išpirkti.

Mėgaukitės šventine vakariene restorane

Paskutinę metų dieną sostinės restoranai ruošia specialius meniu ir renginių programas. Rezervuokite staliuką jau dabar, kad tikrai gautumėte vietą. „Džiaugsmas“, „Sweet Root“ ir „Gastronomika“ yra madingiausi pasirinkimai, bet puikiai praleisite laiką ir Islandijos gatvėje.

Išeikite į miestą vidurnaktį

Nors per Naujuosius metus fejerverkai pokši kiekviename kieme, nepatingėkite pamatyti išties įspūdingo šventinio miesto fejerverko. Pagrindinė stebėjimo vieta – Katedros aikštė. Atvykite truputį anksčiau, kad rastumėte gerą vietą, nes žmonių bus tikrai daug. Jei Katedros aikštė per toli, verta pakilti ant Trijų kryžių ar Tauro kalno, į Subačiaus apžvalgos aikštelę ar ateiti į Neries krantinę ties Karaliaus Mindaugo tiltu.

Linksminkitės klube iki ryto

Jei ieškote teminio vakarėlio ar konkretaus muzikos stiliaus – patikrinkite, ką siūlo Vilniaus klubai. Populiariausi pasirinkimai Naujiesiems metams: “LOFTAS“, “Opium” ir “Pramogų Bankas“. Pasidomėkite ir renginiais kituose klubuose, kad 2019 m. pasitiktumėte šėldami iki ryto pagal patinkančią muziką.

Pasitikėkite atsitiktinumu

Jei neturite bilieto į jokį gruodžio 31 d. vyksiantį renginį, patikrinkite, kas vyksta „Siemens“ arenoje“. Čia dažnai organizuojami „paskutinės minutės“ koncertai, į kuriuos nesunku gauti bilietą. Po vidurnakčio užsukite į vieną Vilniaus barų, kur tikrai rasite vietinių ir atvykėlių, nenorėjusių pompastiškos šventės ir tiesiog susirinkusių gerai praleisti laiką mėgstamoje vietoje. Sėdimų vietų ko gero nebus, bet gera kompanija – garantuota.