Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Metas pradėti svajoti apie Kalėdas Vilniuje

Šias Kalėdas įsimylėkite Vilnių ir būkite tikri – Vilnius jūsų nenuvils. O įsimylėti paprasta – UNESCO saugomas Senamiestis, gražiausia pasaulyje kalėdinė eglutė, kvapą gniaužiančios vietos, kurias būtina nufotografuoti. Vilnius padovanos jums fantastiškų prisiminimų – fantastišką maistą, įkvepiančius koncertus ir spektaklius, stebuklingas Kalėdų muges ir kalėdinę dvasią, kuri sušildytų net Kalėdų euforijai nepasiduodančią širdį.

Fotografuokite – viena nuotrauka verta tūkstančio žodžių

Pasiruoškite telefoną geriausiems kadrams Vilniuje. Per šias Kalėdas Vilnius paruošė nemažai netikėtumų „Instagram“ kadrams. Peržiūrėkite gražiausių fotosesijų vietų sąrašą. Nepamirškite grotažymių: #govilnius #vilniuschristmas #visitvilnius

DAUGIAU

Patirkite Kalėdas – susikurkite renginių kalendorių

Neribokite savęs: apsilankykite koncerte, bėkite lenktynėse, plaukite irklente, paragaukite garsiojo karšto šokolado ir daug daugiau visko. Muziejuose jūsų laukia naujos parodos, o operos solistai jau repetuoja arijas norėdami jus nustebinti. Surinkome įdomiausių renginių sąrašą.

DAUGIAU

Aplankykite kalėdines muges

Užuodžiate cukruotus riešutus ir karštą šokoladą? Taip kvepia Kalėdų mugės, kuriose gausu įdomybių. Tradicinių kalėdinių pramogų ir vaišių rasite mugėse Katedros ir Rotušės aikštėse, o modernių ir stilingų Kalėdų ieškokite mažesnėse madingose lietuviško dizaino mugėse.

DAUGIAU

Puotaukite Vilniuje – skaniausios Kalėdos

Vilnius garsėja nuostabiu maistu. Kad ir koks būtų jūsų biudžetas, čia rasite išskirtinių skonių. Nuo prabangių degustacinių vakarienių iki gatvės maisto ir turgaus – Vilniuje niekada nebūsite alkani. Sužinokite daugiau apie kalėdines tradicijas ir unikalias vietas.

DAUGIAU

Būkite aktyvus – patirkite gyvenimo nuotykį

Nesvarbu, ar yra sniego, žiemos nuotykiai prasideda. Nuo ekstremalių maudynių eketėje iki haskių tempiamų rogių – rasite daugybę būdų patirti miestą. Neleiskite žiemai jūsų sustabdyti.

DAUGIAU

© Trakai District Municipality

Pamatykite Kalėdas iš viršaus

Pamatykite Kalėdų eglutę iš viršaus. Pakilkite virš kasdienybės, pasidovanokite įspūdingą snieguoto Vilniaus reginį iš oro baliono, mėgaukitės tobulu saulėlydžiu ar paragaukite kokteilio 165 metrų aukštyje. Atraskite aukščiausius miesto taškus, iš kurių atsiveria gražiausi vaizdai.

DAUGIAU

Turėkite alternatyvą – pamatykite kitokį Kalėdų veidą

Kalėdos nebūtinai vien tik giesmės, girliandos ir mugės. Roko koncertai, elektroninė muzika, unikalios dovanos ar šokoladinis alus – Kalėdas patirkite kitaip. Sužinokite, kokias alternatyvas siūlo Vilnius.

DAUGIAU

Džiaukitės Kalėdomis su šeima

Kalėdos – stebuklingas metų laikas visiems mažiesiems, todėl Vilniuje netrūksta renginių, įdomių visai šeimai. Nepamirškite apžiūrėti šventines dekoracijas pro kalėdinio traukinuko langą, stebėti ypatingą pasaką, susišildyti arbata ir pasidaryti nuotraukų į šeimos albumą.

DAUGIAU

KALĖDOS VILNIUJE – SVARBI INFORMACIJA

 • DARBO LAIKAS
  • Valstybinių švenčių išvakarėse muziejai uždaromi 1 val. anksčiau. Per Kūčias ir Kalėdas muziejai neveikia. Tik keli muziejai veiks sausio 1 d. – informacija apie darbo laiko pasikeitimus bus paskelbta lapkritį ir gruodį.
  • Restoranai per dažnai nedirba per Kūčias, Kalėdas ir sausio 1 d. Tačiau pagrindinėse miesto gatvėse daug vietų pasiūlys skanaus maisto.

Turizmo informacijos centrų darbo laikas:

  • Gruodžio 24 d., Kūčios – veiks du centrai: Pilies g. 9:00-16:00, Vilniaus oro uoste 10:00-16:00
  • Gruodžio 25, Kalėdos – uždaryta
  • Gruodžio 26, Kalėdos – veiks du centrai: Pilies g. 10:00-16:00, Vilniaus oro uostas 10:00-16:00
  • Sausio 1 d., Naujieji metai – uždaryta

KALĖDINIS TRAUKINUKAS

Lapkričio 30, 2019 – sausio 7, 2020. Traukinuko stotelė – priešais katedros aikštę.

PARDUOTUVIŲ DARBAS KALĖDŲ DIENĄ

  • Per Kūčias didžioji dalis parduotuvių užsidaro anksčiau.
  • Dideli prekybos centrai dažnai veikia per Kalėdas, tačiau darbo laikas gali būti sutrumpintas. Visi pagrindiniai Vilniaus prekybos centrai – AkropolisOzasPanoramaEuropa– skelbia darbo laiką šventiniu laikotarpiu savo tinklalapiuose.

VIEŠASIS TRANSPORTAS VILNIUJE PER KALĖDAS

  • Gruodžio 24, 25, 26 ir sausio 1 d. viešasis transportas laikysis sekmadienio ir šventinių dienų grafiko – važiuos truputį rečiau nei įprasta. Tikslius laikus rasite stops.lt