Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

APLANKYKITE KALĖDINES MUGES

Užuodžiate cukruotus riešutus ir karštą šokoladą? Taip kvepia Kalėdų mugės, kuriose gausu įdomybių. Tradicinių kalėdinių pramogų ir vaišių rasite mugėse Katedros ir Rotušės aikštėse, o modernių ir stilingų Kalėdų ieškokite mažesnėse madingoe lietuviško dizaino mugėse.

Katedros aikštė, 2019 11 30 – 2020 01 07

Didžiausia sostinės Kalėdų mugė įsikurs Katedros aikštėje ir pradės veikti vos įsižiebus čia esančiai pagrindinei miesto eglutei. Prekeiviai pasiūlys žolelių arbatų, karšto vyno ir užkandžių. Be to, galėsite įsigyti dovanų, rankų darbo dirbinių, lietuviškų suvenyrų. Smagią atmosferą palaikys skambančios kalėdinės dainos.

Rotušės aikštė, 2019 11 30 – 2020 01 07

Ši mugė paprastai būna kiek ramesnė, tad ji tiks norintiems neskubant pasivaikščioti tarp prekystalių ir išsirinkti gerą dovaną. Rotušės aikštę supa puošnūs senamiesčio pastatai, tad čia taip pat pavyks padaryti gražių nuotraukų. Lapkričio 30 d. pradėsiančios veikti mugės dalyviai prekiaus šventinėmis dovanomis, lietuviškais saldumynais ir maistu.

Kalėdinis dizaino skveras, 2019 12 17-22

Vinco Kudirkos aikštė

Jei ieškote Lietuvos dizainerių kūrinių, privalote apsilankyti Dizaino skvere. Šešias dienas Vinco Kudirkos aikštėje veiksianti mugė sutraukia miestiečius ir turistus bei siūlo įsigyti Kalėdinių dovanų, kurių nerasite kitur.

Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, 2019 11 30

Rotušės aikštė

Didžiausia labdaros mugė mieste suburs daugiau nei 30 užsienio bendruomenių atstovus, kurie prekiaus savo šalims būdingais dirbiniais. Užsukite, net jei neketinate nieko pirkti – paaukoję vienam iš paramos gavėjų galėsite dalyvauti loterijoje bei laimėti puikių prizų. Kaip ir kasmet, mugė vyks Vilniaus rotušėje.

„Uptown Christmas“, data bus patikslinta

Miestiečių pamėgta renginių vieta – Švitrigailos g. 29 esantis „Loftas“ – prieš pat šventes pakvies į „paskutinės minutės“ mugę bei padės įsigyti trūkstamų dovanų. Be Lietuvos dizainerių ir kūrėjų, čia rasite gatvės maisto ir puikų garso takelį be kalėdinių klišių.

„Kalėdų Pop Up“, data bus patikslinta

Kauno g. 5

Gerais vakarėliais pagarsėjusiame Vilniaus klube „Kablys“ dviems dienoms įsikurs didelė mugė. Čia rasite virš 70 įdomiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų. Atvykite susipažinti su mados, aksesuarų, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais.

Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė, data bus patikslinta

„Litexpo“ vienai dienai pavirs didžiuliu kalėdiniu miesteliu ir vienoje vietoje pasiūlys įsigyti visko šventėms. Prekeiviai bus sugrupuoti į atskiras erdves pagal jų parduodamus daiktus, tad rasti reikiamas prekes – maistą, dovanas ar papuošalus – bus paprasčiau. Panašu, kad į mugę užsuks ir pats Kalėdų Senelis.

Stiklo kvartalas

Stiklo kvartalas – vienas seniausių prekybos ir amatų rajonų Vilniuje, tad nenuostabu, kad ir šiandien čia – ypatinga vieta įsigyti jaunų talentų kūrybos, unikalių amatų ar rankų darbo suvenyrų. Stiklo kvartalas nedidelis, tačiau čia gausu netikėtumų – papuošalai iš Baltijos pakrantėje surinktų akmenėlių „Terra Recognita“ galerijoje, rankų darbo peteliškės „Dom Bow Ties“, lininės staltiesės „Linen Tales“ ar vienetinė suknelė Naujųjų metų vakarėliui „My Mind“. Užsukite į seniausią vinilinių plokštelių parduotuvę ar apžiūrėkite originalius vitražus ir muziejų „Vitražo manufaktūroje“. Išvargę prisėskite su puodeliu kavos įspūdingoje kavinėje „Augustas ir Barbora“ arba įsikraukite energijos iš lietuviškų patiekalų „Leičiuose“.

 

Etmonų Kalėdų mugė, data bus patikslinta

Organizatoriai žada, kad čia galėsite prieš Kalėdas apsipirkti be streso. Mugę rasite Arklių g. 6 / Etmonų g. 3 kampe esančiame pastate: pirmajame aukšte veiks barai ir kavinės, o antrajame – pati mugė. Pagrindiniai jos dalyviai – vietos dizaineriai ir kūrėjai.