Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

DŽIAUKITĖS KALĖDOMIS SU ŠEIMA

Kaledu traukinukas VilniusKalėdos – stebuklingas metų laikas visiems mažiesiems, todėl Vilniuje netrūksta renginių, įdomių visai šeimai. Nepamirškite apžiūrėti šventines dekoracijas pro kalėdinio traukinuko langą, stebėti ypatingą pasaką, susišildyti arbata ir pasidaryti nuotraukų į šeimos albumą.

Kalėdų eglutės įžiebimas

Didi diena yra lapkričio 30. Jau keliolika metų Vilnius kuria dirbtines egles, užuot vežęs jas iš miško. Kiekvienais metais pagrindinė miesto eglė vis kitokia, tad su čiupkite termosus su arbata bei ateikite pažiūrėti į šių metų kūrinį. Įžiebimo metu vyks ir šventinis koncertas.

Kalėdų traukinukas

Nykštukų vairuojamas Kalėdų traukinukas riedės Vilniaus gatvėmis nuo lapkričio 30 iki sausio 7 d. Jis jau spėjo tapti neatsiejama švenčių dalimi, į kurią žiūrima labai rimtai – jo grafiką rasite net oficialioje Vilniaus viešojo transporto eismo tvarkaraščių svetainėje.

Kalėdinė 3D pasaka

Keturias naktis, tarp gruodžio 25 ir 29 d., Vilniaus arkikatedros siena taps drobe, ant kurios sužibs kalėdinė 3D pasaka. Pasirodymo metu penkiolikai minučių bus išjungti aplinkinių gatvių žibintai ir visi žiūrovai netrukdomi galės pasinerti į žiemos pasakos vaizdus. Tai ko gero mėgstamiausias vaikų renginys, į kurį mažieji žiūrovai dažnai ateina daugiau nei vieną kartą.

Atsisveikinimas su kalėdų eglute ir šventėmis

Sausio 6 d. Vilniaus mokytojų namuose tradiciškai žymima žiemos švenčių pabaiga. Vyksta atsisveikinimas su Kalėdų eglute, kurį lydi smagių veiklų kupina programa. Čia vaikai gali atlikti užduotis ir dalyvauti žaidimuose bei laimėti „Gero vaiko pažymėjimą“ – šis puikiai pravers per kitas šventes, kai Kalėdų Seneliui reikės įrodyti, jog esi vertas dovanos.

Žaislų muziejus

Prieš tai, kai šventinė nuotaika užleis vietą kasdienybei, kviečiame užsukti į Vilniaus Žaislų muziejų. Vaikams čia neabejotinai patiks, bet ir suaugę galės rasti ne vieną progą prisiminti vaikystę – šis muziejus nėra skirtas vien mažiesiems.