Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

PAMATYKITE KALĖDAS IŠ VIRŠAUS

Pamatykite Kalėdų eglutę iš viršaus. Pakilkite virš kasdienybės, pasidovanokite įspūdingą snieguoto Vilniaus reginį iš oro baliono, mėgaukitės tobulu saulėlydžiu ar paragaukite kokteilio 165 metrų aukštyje. Atraskite aukščiausius miesto taškus, iš kurių atsiveria gražiausi vaizdai.

Vilniaus katedros varpinė

Įlipkite į Vilniaus katedros varpinę, vieną seniausių ir aukščiausių Vilniaus senamiesčio bokštų. Pamatykite Kalėdų eglutę kitokiu rakursu – iš 52 metrų aukščio.

Trijų kryžių kalnas

Nepatingėkite įkopti į Trijų kryžių kalną ir apžvelgti įspūdingos Vilniaus senamiesčio panoramos. Iš 70 metrų aukščio atsiveria puikūs Gedimino pilies ir kitų garsių Vilniaus pastatų vaizdai.

Baras 22 aukšte

Geriant kokteilį mėgautis vaizdu iš paukščio skrydžio galėsite viešbutyje „Radisson SAS Blue“ esančiame „Skybar“ bare. Įsitaisę patogiuose krėsluose 22 aukšte matysite, kaip pro šalį teka Neris ir saulėlydžio raudoniu nusidažo senamiesčio stogai.

Vilnius Skybar

TV bokštas

Norite pamatyti Vilnių iš dar aukščiau? Pasikelkite į aukščiausią pastatą Lietuvoje. TV bokšto kavinė „Paukščių takas“ įsikūrusi 165 metrų aukštyje ir per valandą apsisuka 360 laipsnių. Tad nereikia net judintis iš vietos, kad pamatytumėte visą miesto vaizdą.

Oro balionas

Didžiausių nuotykių ieškotojų laukia ypatingas apdovanojimas – žieminio Vilniaus vaizdai iš oro baliono krepšio. Vilnius, viena iš nedaugelio Europos sostinių, kur galima skristi oro balionu. Tad išnaudokite progą.

© www.orobalionai.lt