Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius – alternatyvių Kalėdų sostinė

Nemėgstate Kalėdų? O gal tiesiog pavargote nuo tradicinių pramogų? Vilnius turi ką pasiūlyti, net jei atrodo, kad viskas jau matyta ir pabodę. Siūlome alternatyvių Kalėdų vadovą Vilniuje. Šiais metais išvenkite tradicijų ir susikurkite savo ritualų.

Pamirškite karštą vyną, rinkitės alų

Vilnius garsėja alaus kultūros – galite išbandyti dešimtis alaus rūšių ir aplankyti Senamiestyje esančias mažąsias daryklas. Tačiau žiema visiems alaus mėgėjams siūlo kai ką ypatingo. Pavyzdžiui, galite išbandyti šokoladinį alų maisto turguje prie pat traukinių stoties. Skanus gatvės maistas jus sušildys ir puikiai derės prie alaus. Jei dar neragavote, verta išbandyti ir karštą alų! Ieškokite jo Kalėdų mugėse – tik paragavę sužinosite, ar jis gali pakeisti tradicinius Kalėdų gėrimus.

Nepriklausomas aternatyvus Kalėdų miestelis, Vilniaus geležinkelio stotis, Geležinkelio g. 16

Nebeniūniuokite kalėdinių giesmių

Kai iš visų kampų skamba kalėdinės giesmės, siūlome alternatyvą. Pasirinkite elektroninės muzikos pasirodymus Vilniaus traukinių stotyje esančiame nepriklausomame alternatyviame Kalėdų miestelyje. Ritmai muša į taktą pravažiuojančių traukinių garsams, o vakarėlyje daug judesio! Jei esate „The Queen“ gerbėjai, nepraleiskite progos išgirsti pažįstamų dainų naujai – skambant Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro muzikai. Norisi kažko dar trankesnio? Mėgaukitės „Metallica Tribute“su simfoniniu orkestru.

Metallica Tribute Show“ su simfoniniu orkestru, „Compensa“ arenoje, Kernavės g. 84, gruodžio 19 d., 19 val., kaina: 22–64 eurai.

The Queen Symphony“, Vilniaus kongresų rūmai, Vilniaus g. 6, gruodžio 30 d., 19 val., Kaina: 19-39 eurai.

Ignoruokite tradicines eglutes

Pamatykite aukščiausią kalėdinę eglutę Lietuvoje. Šventėms nereikia kirsti medžio – TV bokštas šviečia ryškiau ir yra daug didesnis nei bet kuri eglutė. Smagiausia dalis? Galite pakilti į 165 metrų aukštyje esantį restoraną, atsisėsti ir sukdamiesi 360 laipsnių gurkšnoti savo kokteilį ir stebėti pasipuošusį miestą apačioje. Jei leidžiate laiką kitoje miesto pusėje, netoli traukinių stoties, būtinai apžiūrėkite šiuolaikišką eglutę iš netradicinių nepriklausomame Kalėdų miestelyje.

Televizijos bokštas, Sausio 13-osios g. 10, darbo laikas: 11–23 val., kaina: 8–11 eurų

Nerezervuokite prabangių restoranų

Puikiai vakarienei nebūtina išleisti galybės pinigų ir bijoti net pakrutėti prabangiame restorane. Alternatyvus Kalėdų miestelis traukinių stotyje jus pavaišins gardžiausiu gatvės maistu autentiškuose traukinių vagonuose. Jokio apsimetinėjimo, tiesiog puikus maistas ir linksma kompanija naujų draugų. Jei norite per vakarą spėti kiek įmanoma daugiau, nusipirkite maisto

Downtown Food Hall“ ir eikite žiūrėti filmo „Kino Deli“ kino teatre

Downtown Food Hall“, A. Smetonos g. 5, darbo laikas: sekmadienis – ketvirtadienis nuo 11 iki 21 val., penktadienis – šeštadienis 11–23 val., grynųjų nepriima

Downtown Food Hall

Nepirkite tradicinių dovanų

Ar per šias Kalėdas ruošiatės dovanoti dešimt porų vilnonių kojinių ar dovanų kortelę? Tik ne jūs! Jei turite rinkti dovaną, darykite tai stilingai ir rinkitės kažką netradicinio. Apsilankykite alternatyvioje Kalėdų mugėje traukinių stotyje, kur rasite jaunų talentų ir sendaikčių. Nuvykite į „Uptown Christmas Market“ mugę, kur jauni dizaineriai ir madingi lietuviški prekių ženklai pristato naujienas.  Arba tiesiog apsilankykite seniausiame Halės maisto turguje ir išrinkite dovanų obuolių sūrio, rūkyto ungurio, vietinio sūrio ar žolelių arbatos.

Uptown Christmas Market“, „Loftas“, Švitrigailos g. 29, data bus paskelbta vėliau

Halės maisto turgus, Pylimo g. 58, antradienis – šeštadienis 7–18 val., Sekmadienis 7–16 val.