Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Vilnius – geriausių kalėdinių „Instagram“ nuotraukų vieta

Geriausia, ką galite sugalvoti kalėdiniu laikotarpiu – apsilankyti Vilniuje ir… įkrauti telefoną prieš išeidami į miestą. Pasiruoškite nustebti! Įspūdingos nuotraukų akimirkos laukia jūsų už kiekvieno kampo, bet mes atskleisime jums kelis naujus rakursus. Jūsų „Instagram“ paskyra šventiniu laikotarpiu išties sužibės, tik nepamirškite grotažymių: #kaledosvilniuje #vilniuschristmas #visitvilnius #govilnius

 1. Kalėdų eglutė

Katedros aikštė

2019 m. lapkričio 30 d. – 2020 m. sausio 7 d

Geriausias laikas nuotraukoms: sutemus

Jūsų laukia viena gražiausių Kalėdų eglučių pasaulyje! Geriausias vaizdas atsivers atsistojus arčiau „Grand Hotel Kempinski“ arba „Amberton“ viešbučių. Vienu spustelėjimu į kadrą sutalpinsite visus svarbiausius VIlniaus elementus: tviskančią eglutę, baltą apsnigusią katedrą ir garsiausią Vilniaus simbolį – Gedimino bokštą. Bingo!

 1. Katedros varpinė

Katedros aikštė

Darbo laikas: pirmadienis – šeštadienis 10–18 val.

Kaina: 5 eurai

Geriausias laikas nuotraukoms: visą dieną

Tik keli laipteliai ir jūs – jau virš Vilniaus senamiesčio! Tokios Kalėdų eglutės tikrai nepamatysite niekur kitur. Iš viršaus atsiveria nepamirštamas vaizdas, o Kalėdų miestelio šurmulį užgožia varpų skambesys. Šventinė nuotaika ir geriausias kadras – garantuoti.

 1. Gedimino bokštas

Darbo laikas: pirmadienis – sekmadienis 10–21 val.

Kaina: 5 eurai

Geriausias laikas nuotraukoms: visą dieną, bet ypač – leidžiantis saulei

Visas Vilniaus senamiestis jums po kojomis! Istoriniai pastatai taps stulbinamu fonu saulėlydžio atspindžiuose žėrinčiai eglei. Net jei nuspręsite nekilti į bokšto apžvalgos aikštelę, įspūdingą nuotrauką atminimui padarysite nukreipę objektyvą į Vilniaus simbolį iš arti.

Nemokamai su Vilnius Pass kortele. 

Vilnius in Winter

 1. Trijų kryžių kalnas

Geriausias laikas nuotraukoms: visą parą

Lipkite į kalną bet kuriuo paros metu ir jūsų nuotraukos kaskart bus kitokios. Ryte galėsite mėgautis tyliais snieguotų medžių viršūnių vaizdais. Dienos metu užfiksuokite ant gretimo kalno esantį Gedimino bokštą. Saulėlydis suteiks auksinę progą nusifotografuoti Vilniaus senamiesčio fone. O sutemus leiskitės į nuotykius ir pasidarykite asmenukę prie šviesos nutviekstų Trijų kryžių.

 1. Viešbučio „Pacai“ kiemelis

Didžioji g. 7

Geriausias laikas nuotraukoms: visą laiką

www.hotelpacai.com

Nebūtina apsistoti viename gražiausių Vilniaus viešbučių, kad galėtumėte mėgautis jo siūlomomis privilegijomis. Nuo minių akių paslėptas perlas – puiki fotosesijų vieta. Per vartus įženkite į kitą pasaulį – ramų kiemą su šiuolaikinėmis instaliacijomis ir menu. Norėdami įsijausti į šventinę nuotaiką – išgerkite kavos ar užkandžių viešbučio restoranėlyje.

 1. Rotušės aikštė

Didžioji g. 31

Geriausias laikas nuotraukoms: visą parą

Kalėdos – tai kalėdinės eglutės, o Vilnius tikrai turi ką pasiūlyti! Savo kalėdinių eglučių nuotraukų kolekciją papildysite Rotušės aikštėje. Tai vienas gražiausių miesto medžių, apsuptas nuostabių šviečiančių kupolų – kalėdinės mugės namelių. Čiupkite karšto šokolado ir pasiruoškite žiemiškoms asmenukėms.

 1. Restoranas „Sugamour“

Vokiečių g. 11

Darbo laikas: 7:30–24 val.

Geriausias laikas nuotraukoms: visą parą

www.sugamour.lt

Pasilepinkite! Jūs tiesiog negalėsite atitraukti akių. Restoranas atrodo tarsi nužengęs iš kalėdinių knygų paveiksliukų. Auksinis laikrodis viduje skaičiuoja laiką iki vidurnakčio. O kalėdinės dekoracijos puikiai dera su dangiškais pyragėliais jūsų lėkštėje. Privalumas: norint kelioms valandoms atsidurti Paryžiuje, nereikia privataus lėktuvo, pakanka apsilankyti „Sugamour“.

 1. „Panama Food Garden“

Vykinto g. 17A

Darbo laikas: pirmadienis – sekmadienis 11:30 – 15 val., 16 – 22 val.

Geriausias laikas nuotraukoms: visą laiką, ypač sutemus

FB: panamafoodgarden

Lažinamės, kad to dar nematėte! Vakarienė sode – ne pakankamai įspūdinga, bet vakarienė šiltnamyje … tai jau tikras žiemos stebuklas. Mėgaukitės šviežiu šildančiu maistu žiūrėdami į snieguotus švelnių girliandų  apšviestus medžius. Jei tokia nuotrauka nesusilauks dėmesio „Instagram“ … ne, tai neįmanoma.

 1. „Grand Hotel Kempinski“

Universiteto g. 14

Darbo laikas: pirmadienis – sekmadienis 10:30 – 1 val.

Geriausias laikas nuotraukoms: visą laiką

www.kempinski.com

Spragsintis židinys, jaukus fotelis ir šiek tiek karšto vyno – čia jūsų laukia nesenstančios kalėdinės tradicijos. Nuotraukoje tai atrodo nuostabiai, tačiau tikrame gyvenime jausmas dar nuostabesnis. Patarimas: čia pamatysite tikriausiai pačią įspūdingiausią kalėdinę eglutę ne lauke, tad tiks net per pūgą.

 1. Vilniaus traukinių stotis

Geležinkelio g. 22

2019 m. gruodžio 6 d. – 2020 m. sausio 1 d

Geriausias laikas nuotraukoms: visą laiką

Ieškote kažko netikėto? Nepraleiskite progos. Gali būti, kad mintis apie Kalėdas traukinių stotyje neatrodo ypač šventiškai, tačiau Vilniuje – viskas kitaip. Traukinių stoties teritorija kviečia patirti šiuolaikinių Kalėdų: madinga kalėdinė mugė, moderni muzika, vagonuose patiekiamas maistas ir meno parodos sukuria nepakartojamą šventinę atmosferą. Pažadame, kad tokios daugiau niekur nerasite.

 1. „Augustas ir Barbora. Lovestory cafe“

Stiklių g. 7

Darbo laikas: nuo 9 iki 23 val.

Geriausias laikas nuotraukoms: visą laiką

FB: augustasirbarbora

Sniegas lauke, žydintys medžiai viduje! Praverkite duris ir įženkite į vasarą tikriausiai romantiškiausiame Vilniaus kampelyje. Įspūdinga kavinė, sklidina rožinių žiedų, ištirpdys jūsų širdį. Atšvęskite kalėdinį sezoną su taure šampano ir keletu netikėčiausių kalėdinių nuotraukų.