Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

NEPRALEISKITE ĮSPŪDINGIAUSIŲ ŽIEMOS RENGINIŲ VILNIUJE

VMS_0757_siauraNeapsnūskite – Vilnius žiemos miegu neužmiega, jis švenčia! Nesvarbu, koks oras, mieste jaukiai įsitaisyti ir sušilti vilioja koncertai ir filmai, mintis jau kutena svajonės apie atostogas, o prie kavos puodelio mezgasi pokalbiai. Vilnius – senas miestas, žiemą skaičiuos 696 gimtadienį, bet širdyje jis jaunas ir kupinas gyvybės. Tad švęskime!

Prancūzų kino festivalis „Žiemos ekranai“

2019.01.24 – 2019.02.10
www.ziemosekranai.lt

Jūsų laukia užburianti prancūziško kino puota gurmanams. Jaukiame ir subtiliame festivalyje puikiai sutaria ir kino grandai, ir jauni režisieriai, avantgardinis kinas ir progama vaikams. Galbūt tai jūsų proga susitikti su mėgstamomis kino žvaigždėmis.

Vilniaus gimtadienis

2019.01.25
www.vilnius.lt

Pasveikinkite Vilnių su 696-uoju gimtadieniu. Vilniaus šviesų festivalyje pamatykite 22 instaliacijas, nušviečiančias miestą naujai. 8 menininkai dovanoja įpsūdingą trijų dienų reginį. Atsineškite šypseną, atraskite miesto grožį ir skleiskite žinią apie Vilnių.  

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“

2019.01.25-27
www.litexpo.lt
Planuokite vasaros atostogas, o gal pabėgimą į šiltuosius kraštus. Didžiausiame specializuotame tarptautinio turizmo renginyje Baltijos šalyse susitikite su patyrusiais keliautojais, atraskite netradicines kelionių kryptis ar pažinkite Lietuvą.

Vilniaus kavos festivalis

2019.02-08-10
https://www.vilniuscoffeefestival.lt

Geriausi pokalbiai mezgasi prie kavos puodelio, ypač žiemą. Pasikvieskite draugų ir kartu išragaukite įvairiausių pasaulio kavų, pažinkite kavos kelionę iki jūsų puodelio, degustuokite specialiai festivaliui skrudintų riboto leidimo pupelių, paragaukite kavos žvaigždžių ruoštas kavas oficialiame „AllStars Bar“ ir pamatykite, kaip dėl gardžiausios kavos puodelio rungiasi geriausios baristos.

Muzikos festivalis DELFI Pūga

2019.02.09

www.puga2019.lt

Sniegas ir muzika – kas gali būti geriau? Liepkalnyje pasitiks slidinėjimo kurorto nuotaika. Pamatykite „RedBull“ snieglentininikų čempionatą, išbandykite įgūdžius ant slidžių, mėgaukitės šiltu gatvės maistu ir šėlkite grojant garsiausiems Lietuvos atlikėjams.

Lietuvos valstybės atkūrimo diena

2019.02.16

Lietuva žengia į naują šimtmetį. Oficialūs minėjimai, koncertai, parodos ir renginiai vyks sostinėje ir visoje šalyje. Apsilankykite katedros aikštėje ar Simono Daukanto aikštėje ir švęskite su visa Lietuva.

Vilniaus knygų mugė

2019.02.21-24

https://www.vilniusbookfair.lt

20 metų švenčianti knygų mugė – didžiausia ir svarbiausia Baltijos šalyse, pritraukianti 60 000 lankytojų. Pasižymėkite programoje susitikimus su vietiniais ir garsiais užsienio autoriais, susiplanuokite apsilankyti dirbtuvėse ir paskaitose. Jūsų lauks tūkstančiai visiškai naujų ir jau skaitytų knygų, tad nepamirškite didesnio krepšio.

Kaziuko mugė

2019.03.01-03

https://www.kaziukomuge.lt

Vilniaus širdyje daugybę kilometrų besitęsianti mugė tradicija jau nuo 17 amžiaus. Padėkite prišaukti pavasarį verbomis ir tradiciniais riestainiais. Pamatykite, ką naujo sukūrė amatininkai, klausykite tautinių ansamblių pasirodymų ir nepraleiskite progos pašokti.

Užgavėnės

2019.03.05

www.etno.lt

Puiki proga valgyti blynų, kiek telpa. Pabandykite peršokti laužą, stebėkite Lašininio ir Kanapinio kovą, vykite žiemą iš kiemo degindami Morę, ir linksminkitės visą vakarą. Švęskite Gedimino pr., Mokytojų namuose ir Verkių regioniniame parke.  

Pavasario lygiadienis

2019.03.20

www.etno.lt

Pavasario lygiadienis – ypatingas metas, kai dienos ir naktys trunka tiek pat. Lygiadienis atneša gerą šviesos žinią, todėl Vilniuje jis pasitinkamas ugnies skulptūromis. Šiais metais pasirodymas vyks Šventaragio slėnyje.

Vilniaus kino festivalis „Kino pavasaris“

2019.03.21 – 2019.04.04

Didžiausias kino festivalis Lietuvoje, rodantis įdomiausius ir aktualiausius tarptautinius ir lietuviškus filmus. Kino žvaigždės, režisieriai ir prodiuseriai iš viso pasaulio pristato filmus publikai, tad pasiruoškite medžioti autografus. Iš didelės programos lengva pasirinkti, nes ji suskirstyta į 5 kategorijas:  „Metų atradimai“, „Festivalių favoritai“, „Meistrai“, „Kritikų pasirinkimas“ ir Europos debiutų konkursas.