Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Netradicinės Kalėdos atkeliauja traukiniais

The Independent Christmas Market Šv. Stotis

The Independent Christmas Market Šv. Stotis

Kai miestą apgaubia  Kalėdų pasakos dvasia, kartais norisi surasti vietą, kur Kalėdos nepaklustų klasikinėms tradicijoms. Iki sausio 3 d. „Šv. Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis“ kviečia laukti švenčių netradiciškai – Vilniaus geležinkelio stotyje.

Autentiškame aštuntojo dešimtmečio krovininiame vagone įrengtame bare Kalėdų dvasią kurstys karštas šokoladas ir šokoladinis alus. Aromatai vilios paragauti gatvės maisto iš daugiau nei 10 maisto vagonėlių, o sūrių gerbėjai kviečiami į tikrą vagoną-restoraną, kur galės mėgautis  tradiciniais Alpių patiekalais: „fondue“ ir „raclette“. Sušalti čia tiesiog neįmanoma. Karši gėrimai, karštas maistas, šonus šildantys šildytuvai ir,  svarbiausia, daug judesio.

Vakarais čia laukia šiuolaikinio meno dozė: nemokami kino seansai, elektroninės muzikos ritmai, drąsiausi kontraversiškų teatro kūrėjų spektakliai ir paaugliams, ir vyresniems.

Netradiciniame „Nepriklausomame Kalėdų miestelyje“ – netradicinės ir dovanos. Čia galima įsigyti unikalių rankų darbo dovanų, gatvės meno ir dizainerių kūrinių, sendaikčių. Į gatvės prekybą galite įsitraukti ir patys. Išvaduokite savo namus nuo senų, pabodusių ir nebereikalingų daiktų, gal jiems pavyks surasti naujus šeimininkus. Jums tik reikės šiuos daiktus atsinešti į „Blusturgį“.

Ypatingi šventiniai pojūčiai garantuoti!

„Šv. Stotis: Nepriklausomas Kalėdų miestelis“ duris atveria:

Sekmadieniais-ketvirtadieniais 11:00-21:00 val.

Penktadieniais ir šeštadieniais 11:00-2:00 val.