Siekdami užtikrinti efektyvesnį interneto svetainės veikimą, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą interneto svetainėje sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai.

Pasinerkite į naktinį Vilniaus gyvenimą

Polapio tituline foto

Vilnius – niekada nemiegantis miestas

Miegas palauks – naktinis Vilnius tiesiog ūžia nuo veiksmo. Saulei nusileidus pasiduok muzikai ir šok iki ryto.

Pranykite Bermudų keturkampyje

Kiek kartų negalėjote susitarti su draugais, kurioje Vilniaus vietoje praleisti vakarą. Ginčą išspręsti – keturi barai Etmonų gatvėje kviečia visus. Bokalą įsigysite viename bare, užkandžius – kitame, o prisėsite, kur rasite vietos. Patogu, tiesa? „Špunka“ ir „Prohibicija“ pasiūlys daug mažų daryklų alaus. „Meatballs“ pavaišins mėsos kukuliais, o „Monstro“ bare pasisotinsite gardžiausia pica.

Šokite per naktį

Opium“ klube groja garsiausi house ir techno didžėjai ir muzikantai, čia vyksta „Boiler Room“ vakarėliai. Ieškokite artimiausių koncertų ir medžiokite bilietus į garsenybių pasirodymus iš anksto arba bandykite laimę prie įėjimo.

Kur pajudėti pagal populiariausias melodijas? „Bardake“ laukia tobulas kokteilių ir šokių derinys. Nebūtina likti iki ryto – užsukite keliems šokiams, o paskui traukite toliau.

Alternatyvios muzikos kultūros ieškokite „Paviljone“. Čia liejasi džiazas, gyva muzika ir elektronika, o aikštelėje laukia naujos pažintys.

Pasileiskit plaukus roko ar metalo koncerte „Narauti“ – jei išalksite, sukirskite kibirėlį aštrių vištienos sparnelių. Roko grupių pasirodymai privers pajudėti ir „Rock River Club“.

Norite sužinoti paslaptį? Jei žinote, kur eiti, atrasite slaptą klubą. „Anna Mesha. Butas“ primena prabangius apartamentus, kuriuose – ir virtuvė, ir vonia. Tačiau, kas vyksta klube, čia ir lieka.

Šėlkite iki ryto Auksiniame trikampyje

Vadinamasis Auksinis trikampis gali lengvai įtraukti ir nepaleisti visą naktį. Vilniaus ir Islandijos gatvėse daugybė barų ir klubų, tad lengva užsimiršti. Pasiruoškite vakarui ir suvalgykite mėsainį „ Uncle Sam’s American Pub“ ar rinkitės iš azijietiško „Briusly“ meniu, kuriame daug vegetariškų ir veganiškų patiekalų. Gal austrių ir šampano? Praverkite „Selfish“ duris.

Prasidėjus vakarui leiskitės gatve. Įdomiausias sporto varžybas matysite „Republic“ baro ekranuose ar „Gringo“. Magiškų kokteilių ragausite „Alchemike“. Draugų sutiksite „Vėjuose“, o prie bokalo pasikalbėsite „Piano Man“.

Pasiklausykite gyvos muzikos

Vilniuje koncertai laukia kiekvieną savaitę, o kartais – net kiekvieną vakarą. Čia ant scenų pasirodo garsūs lietuvių ir užsienio atlikėjai.

Jauki atmosfera, bokalas ir šokiai pasitinka „Tamstos“ muzikos klube, vienoje mėgstamiausių vietų, kur lietuvių ir užsienio atlikėjai pristato naujausius albumus. Kamerinė atmosfera – puiki vieta pamatyti savo mėgstamiausius atlikėjus iš arti.

Nepamirškite ir Kotrynos bažnyčios – čia įstabi architektūra ir puiki akustika, todėl atrodo, kad garsas tiesiog vilnija kūnu. Salėje vyksta tiek klasikiniai koncertai, tiek garsių netradicinių atlikėjų koncertai. Pažiūrėkite, kas gros netrukus.